• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Предлагаем сталь со склада и на

    Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Орієнтир – Сервіс пропонує якісну діагностику торгового обладнання

Орієнтир – Сервіс пропонує якісну діагностику торгового обладнання

Сьогодні завжди потрібно проводити своєчасне технічне обслуговування торгового обладнання. Адже це запорука того, що воно буде працювати на протязі довгих років. А до кого звертатись, це вже варто подумати.

Вихід є! Це звернутись до «Орієнтир-Сервіс». Ми проводимо якісну діагностику і повідомляємо вас, якщо знайдемо якийсь недолік. Звернувшись до нас можете бути спокійні за своє обладнання, ми відразу ж можемо і полагодити, навіть краще, ніж воно було.

Також ж ми продаємо торгове обладнання, за самими низькими цінами. Нижчих цін за наші, вам доведеться ще пошукати. Ми займаємось реалізацією і технічним обслуговуванням: касових апаратів, фіскальних реєстраторів, сканерів штрих – кодів, грошових скриньок, етикет – пістолетів, електронних вагів. Також є в наявності банківське обладнання, а саме: детекторів валют, лічильників банкнот, принтерів друку штрих – коду. Проводимо діагностику РРО.

Всі товари в нас найвищої якості, адже наша репутація, нам дорожче, ніж продати вам, щось не якісне. І тому продаємо майже по собівартості.

Якщо у вас є свій супермаркет, чи невеличка крамниця. Чи збираєтесь відкриватись. То тепер ви знаєте де можна придбати і провести якісну діагностику торгового обладнання. Ви можете в нас знайти торгового обладнання для різних цілей, будь – якого кольору, форми. В нас наявний широкий асортимент.

Ми не займаємось продажем краденої, чи вже використовуване обладнання. Наприклад, всі касові апарати вже внесені до держреєстру. Так само і на весь інший наявний товар.

Ми найкращі! Тому чому ж не звернутись саме до нас?Азовпромсталь

  • Высокопрочная сталь S690QL со склада

    Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
  • Сталь листовая и плиты на складе

    Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов новостей. © 2001-2019
Rambler's Top100