• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на сталь в Украине
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат со склада и под

    Постоянно на складе компании более 2000 тонн листовой стали толщиной от 2 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Підігрів води від сонця

Підігрів води від сонця

Сонячний водонагрівач, так звана гелиосистема гарячого водопостачання, може бути економічним засобом отримання гарячої води для вашого будинку. Вона може використовуватися в будь-якому кліматі, а паливо, яке вона використовує - сонячне світло - безкоштовно.

Правильна установка сонячних водонагрівачів залежить від багатьох факторів. Ці чинники включають сонячний ресурс, клімат, вимоги до місцевого будівельного коду і питання безпеки; тому найкраще вибрати кваліфіковану компанію, яка встановить вашу теплову геліосістму.

Після установки правильне підтримку вашої системи буде підтримувати її безперебійну роботу. Пасивні системи не вимагають великого обслуговування. Для активних систем обговоріть вимоги щодо технічного обслуговування з постачальником системи і прочитайте посібник користувача системи. Сантехніка та інші традиційні компоненти для нагріву води вимагають такого ж обслуговування, як і звичайні системи.

Сонячні водонагрівальні системи використовують як пряме, так і дифузне сонячне випромінювання. Як що ви не мешкали в теплому і сонячному кліматі більшу частину часу - ви може мати адекватний сонячний ресурс. Якщо ваш дах виходить на південь, це хороший кандидат на систему сонячного водонагріву. Ваш місцевий постачальник сонячної системи може виконати аналіз об'єкта для установки геліосітеми.

Як орієнтація, так і нахил колектора впливають на роботу системи сонячного водонагріву. Ваш підрядник повинен враховувати обидва чинники при оцінці сонячного ресурсу вашого будинка і визначити розмір вашої системи. Сонячні колектори гарячої води повинні бути орієнтовані географічно, щоб максимізувати кількість щоденної і сезонної сонячної енергії, яку вони отримують.

Хоча оптимальний кут нахилу для вашого колектора є кутом, рівним вашої широти, фіксація плоского колектора на кутовому даху не призведе до значного зниження продуктивності системи. Тим не менш, ви повинні враховувати кут даху при визначенні розміру вашої системи.Азовпромсталь

АЗОВПРОМСТАЛЬ - продаем металлопрокат

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. © 2001-2021
Rambler's Top100