• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Предлагаем сталь со склада и на

    Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Підігрів води від сонця

Підігрів води від сонця

Сонячний водонагрівач, так звана гелиосистема гарячого водопостачання, може бути економічним засобом отримання гарячої води для вашого будинку. Вона може використовуватися в будь-якому кліматі, а паливо, яке вона використовує - сонячне світло - безкоштовно.

Правильна установка сонячних водонагрівачів залежить від багатьох факторів. Ці чинники включають сонячний ресурс, клімат, вимоги до місцевого будівельного коду і питання безпеки; тому найкраще вибрати кваліфіковану компанію, яка встановить вашу теплову геліосістму.

Після установки правильне підтримку вашої системи буде підтримувати її безперебійну роботу. Пасивні системи не вимагають великого обслуговування. Для активних систем обговоріть вимоги щодо технічного обслуговування з постачальником системи і прочитайте посібник користувача системи. Сантехніка та інші традиційні компоненти для нагріву води вимагають такого ж обслуговування, як і звичайні системи.

Сонячні водонагрівальні системи використовують як пряме, так і дифузне сонячне випромінювання. Як що ви не мешкали в теплому і сонячному кліматі більшу частину часу - ви може мати адекватний сонячний ресурс. Якщо ваш дах виходить на південь, це хороший кандидат на систему сонячного водонагріву. Ваш місцевий постачальник сонячної системи може виконати аналіз об'єкта для установки геліосітеми.

Як орієнтація, так і нахил колектора впливають на роботу системи сонячного водонагріву. Ваш підрядник повинен враховувати обидва чинники при оцінці сонячного ресурсу вашого будинка і визначити розмір вашої системи. Сонячні колектори гарячої води повинні бути орієнтовані географічно, щоб максимізувати кількість щоденної і сезонної сонячної енергії, яку вони отримують.

Хоча оптимальний кут нахилу для вашого колектора є кутом, рівним вашої широти, фіксація плоского колектора на кутовому даху не призведе до значного зниження продуктивності системи. Тим не менш, ви повинні враховувати кут даху при визначенні розміру вашої системи.Азовпромсталь

  • Высокопрочная сталь S690QL со склада

    Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
  • Сталь листовая и плиты на складе

    Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100