• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)303-38-53, +38(098)875-40-48
Азовпромсталь
 • Предлагаем сталь со склада и на

  Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Азовпромсталь

Безкаркасні ангари та зерносховища

Безкаркасні ангари та зерносховища

Для потреб сільського господарства важливо, щоб споруди, які використовуються для зберігання різних продуктів та обладнання були якісними, а також швидко монтувались. З цього боку ідеальними будуть безкаркасні ангари та зерносховища.

Спектр використання таких конструкцій дуже широкий:

 • зберігання овочів та зерна;
 • склади та тваринницькі комплекси;
 • розташування техніки;
 • виставкові павільйони;
 • виробничі приміщення.

Переваги безкаркасних споруд

Ангари та зерносховища такого типу користуються популярністю, бо мають, по данним http://sunward-ukraine.com/ua/, велику кількість переваг перед іншими конструкціями:

Легкість та швидкість зведення. Під час встановлення таких споруд використовуються мінімум обладнання та людських ресурсів. Вони не потребують глибокого фундаменту, досить встановити гвинтові палі.

Різноманітність розмірів. Параметри зведених конструкцій можуть бути найрізноманітнішими: від малих конструкцій до ангарів з висотою 17 метрів та шириною 40 м.

Міцність та надійність. Конструкції мають стійкість до великих фізичних навантажень та здатні протистояти несприятливим погодним умовам. Завдяки обробці панелей спеціальним покриттям вони не піддаються корозії та мають надзвичайно довгий строк експлуатації (до 50 років).

З’єднання елементів конструкції виконується без використання елементів кріплення, що забезпечує ідеальну герметичність споруди. Завдяки цьому волога не потрапляє всередину без каркасних ангарів та зерносховищ, що дуже важливо для зберігання продуктів та техніки.

Можливість теплоізоляції. Для утеплення може використовуватись мінеральна вата та пінополіуретан. В деяких випадках даний процес обов’язків для надання конструкції необхідних властивостей.

Економічність. Такі конструкції зводяться швидше і коштують дешевше, ніж традиційні, внаслідок того, що нема потреби закладати фундамент, монтувати водостік, встановлювати каркас.

Універсальність. Приміщення можуть використовуватись для різних цілей.

Алгоритм зведення споруд

Правильно підготувавшись для проведення робіт, процес монтажу значно полегшується. Для встановлення без каркасних ангарів та зерносховищ спеціалісти виконують наступні дії:

 1. Завозять обладнання на необхідні матеріали на будівельний майданчик.
 2. З’єднують арки між собою.
 3. За допомогою кранового обладнання монтують арки.
 4. Кінцевою стадією є монтаж воріт, вікон та стін.

Використання сучасної техніки та панелей з якісної сталі дають можливість зводити практичні конструкції з високими показниками якості.Лента новостей

АЗОВПРОМСТАЛЬ - склад металла в Мариуполе

Поставки стального металлопроката со склада и под заказ
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов новостей. © 2001-2018
Rambler's Top100