• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
 • Предлагаем сталь со склада и на

  Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Безкаркасні ангари та зерносховища

Безкаркасні ангари та зерносховища

Для потреб сільського господарства важливо, щоб споруди, які використовуються для зберігання різних продуктів та обладнання були якісними, а також швидко монтувались. З цього боку ідеальними будуть безкаркасні ангари та зерносховища.

Спектр використання таких конструкцій дуже широкий:

 • зберігання овочів та зерна;
 • склади та тваринницькі комплекси;
 • розташування техніки;
 • виставкові павільйони;
 • виробничі приміщення.

Переваги безкаркасних споруд

Ангари та зерносховища такого типу користуються популярністю, бо мають, по данним http://sunward-ukraine.com/ua/, велику кількість переваг перед іншими конструкціями:

Легкість та швидкість зведення. Під час встановлення таких споруд використовуються мінімум обладнання та людських ресурсів. Вони не потребують глибокого фундаменту, досить встановити гвинтові палі.

Різноманітність розмірів. Параметри зведених конструкцій можуть бути найрізноманітнішими: від малих конструкцій до ангарів з висотою 17 метрів та шириною 40 м.

Міцність та надійність. Конструкції мають стійкість до великих фізичних навантажень та здатні протистояти несприятливим погодним умовам. Завдяки обробці панелей спеціальним покриттям вони не піддаються корозії та мають надзвичайно довгий строк експлуатації (до 50 років).

З’єднання елементів конструкції виконується без використання елементів кріплення, що забезпечує ідеальну герметичність споруди. Завдяки цьому волога не потрапляє всередину без каркасних ангарів та зерносховищ, що дуже важливо для зберігання продуктів та техніки.

Можливість теплоізоляції. Для утеплення може використовуватись мінеральна вата та пінополіуретан. В деяких випадках даний процес обов’язків для надання конструкції необхідних властивостей.

Економічність. Такі конструкції зводяться швидше і коштують дешевше, ніж традиційні, внаслідок того, що нема потреби закладати фундамент, монтувати водостік, встановлювати каркас.

Універсальність. Приміщення можуть використовуватись для різних цілей.

Алгоритм зведення споруд

Правильно підготувавшись для проведення робіт, процес монтажу значно полегшується. Для встановлення без каркасних ангарів та зерносховищ спеціалісти виконують наступні дії:

 1. Завозять обладнання на необхідні матеріали на будівельний майданчик.
 2. З’єднують арки між собою.
 3. За допомогою кранового обладнання монтують арки.
 4. Кінцевою стадією є монтаж воріт, вікон та стін.

Використання сучасної техніки та панелей з якісної сталі дають можливість зводити практичні конструкції з високими показниками якості.Азовпромсталь

 • Высокопрочная сталь S690QL со склада

  Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
 • Сталь листовая и плиты на складе

  Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100