• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Предлагаем сталь со склада и на

    Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Лазерне різання листового металу

Лазерне різання листового металу

До недавнього часу, розкрій листового металу вважався трудомістким і малоточним процесом обробки. Ситуація змінилася після впровадження передових технологій для розкрою металу за допомогою лазерного проміня.  

Процес лазерного розкроювання металу полягає в тому, що лазерний промінь, концентруючись в певній точці поверхні матеріалу, що підлягає обробці, нагріває його до необхідної температури так, що матеріал починає випаровуватися і в ньому утворюється невеликий отвір. Пересуваючи промінь, можна надати лінії різу необхідний вигин і виготовляти деталі найрізноманітнішої форми - від простих до самих надзвичайних.

Лазерна порізка листового металу має безліч переваг: точність розкрою (дозволяє досягти точності в 10 мікрон і вище); кромка по лінії різу не має задирок і не вимагає додаткової механічної обробки перед зварюванням; дозволяє проводити розкрій алюмінію, міді, нержавіючої сталі, що іншими методами представляє певні складнощі; можливість отримання будь-якого контуру; височайшая продуктивність, малі терміни виконання замовлень; відсутність механічного впливу на метал, що дозволяє значно економити дорогий металл.

Всі ці переваги дозволяють використовувати лазерну різку листового металу для виконання великого спектра завдань: при виробництві заготовок для машинобудування, меблевої фурнітури , деталей електрошаф, елементів торгового обладнання, в рекламній галузі для виробництва сувенірів, вивісок та ін. До того ж можливе здійснення лазерного гравірування по металу, коли промінь лазера не пробиває лист наскрізь, а лише пропалює його на невелику глибину.Азовпромсталь

  • Высокопрочная сталь S690QL со склада

    Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
  • Сталь листовая и плиты на складе

    Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100