• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Предлагаем сталь со склада и на

    Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Чи будуть дешевшати сонячні батареї в 2018 році?

Чи будуть дешевшати сонячні батареї в 2018 році?

Проект дозволяє не лише економити та бути незалежним користувачем енергетики від системної мережі, а й ще заробляти на невикористаній енергії. Але чи вигідно купувати коштовне обладнання, у вчасності сонячні батареї, щоб мати вигоду у майбутньому?

Одне із питань, яке турбує українців - це, чи будуть дешевшати ціни на сонячні батареї в 2018 році та у майбутньому?

Сонячний бум, або чи стане дешевшим обладнання?

Бум на сонячні електростанції став неймовірним особливо в останні роки. Згідно відомостей однієї статистичної компанії світового масштабу, починаючи з 2004 року та на сьогодні, в альтернативну енергетику у світі було вкладено понад три трильйони доларів, ви лише поміркуйте про цю цифру, це 30 ВВП нашої країни за минулий рік!

Однозначно можна сказати, що світові гіганти не інвестували би свої кошти у провальні проекти. Однак, українців більш турбує інше питання, чи буде обладнання більш доступним для звичайного мешканця країни, який бажає встановити свою власну сонячну електростанцію.
Українців чекає приємна новина відносно цін на обладнання. Сонячні батареї з кожним роком стають все доступнішими. У середньому за рік, вони становляться дешевше на 5-10%. Так, у 2040 році ціна на панелі може стати дешевшою більше ніж на 60% від сьогоднішньої ціни.
За минулий рік використання сонячних панелей українцями збільшилось у 15 разів. Більшість із підприємців вже відчули економію та підтвердили, що інвестування в сонячну енергетику значно вигідніше, ніж будь-який депозит.

Скільки коштує обладнання сьогодні?

На сьогодні у середньому купівля сонячних батарей "під ключ" вам обійдеться у 8-10 тисяч доларів.
Сонячні установки, звісно можуть бути різними, від їх потужності буде залежати кількість добутої енергії та звісно затрат на обладнання й прибутку у майбутньому. Так, наприклад, електростанція в 2,5-4 кВт - дає змогу однієї родині мати енергію, наприклад, для роботи холодильника, мікрохвильовки та пральної машини.

Потужності на продаж енергії державі, буде замало, тому заробити та "відбити" затрати на обладнання такої станції буде значно важче, чим наприклад, використовуючи обладнання потужністю 10 кВт. У такому випадку, затрати на станцію будуть більшими, але й прибуток від неї буде значно швидшим.
Де купити якісне обладнання?

Якщо ви бажаєте встановити власну сонячну електростанцію, слід задуматися над тим, де купити якісні сонячні панелі за доступною ціною. Компанія "Правильне електроживлення" успішно працює в цій галузі протягом багатьох років. Ми співпрацюємо лише із перевіреними виробниками та можемо вам запропонувати якісне обладнання за доступною ціною.

Наші спеціалісти допоможуть вам із вибором техніки та монтажем системи. "Правильне електроживлення" - нам довіряють професіонали, сайт https://prel.prom.uaАзовпромсталь

  • Высокопрочная сталь S690QL со склада

    Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
  • Сталь листовая и плиты на складе

    Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100