• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на сталь в Украине
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат со склада и под

    Постоянно на складе компании более 2000 тонн листовой стали толщиной от 2 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Транспортна компанія Транс-Атлас - один з лідерів у сфері доставки різноманітних вантажів за кордон

 Транспортна компанія Транс-Атлас - один з лідерів у сфері доставки різноманітних вантажів за кордон

З компанією Транс-Атлас ви зможете перевезти як комерційні вантажі (меблі, продукти, медикаменти, обладнання тощо) так і особисті речі(при переїзді за кордон).
Перевізник надає повний перелік послуг для забезпечення якісних міжнародних вантажних перевезень, а саме:
• підбір автомобіля з урахуванням характеристик, термінів і умов доставки;

швидкий розрахунок вартості перевезення відповідно до характеристик вантажоперевезень;

• надання контактної інформації водія та номерів вантажних автомобілів;

• оформлення документів на митниці;

• cтрахування вантажів CMR;

• перевезення по системі TIR

;• інформування про місцезнаходження вантажу(GPS)

Автопарк компанії налічує понад 250 транспортних засобів. Серед них можна обрати потрібний варіант, який задовольнить клієнтські вимоги, а також страхування вантажу, експедирування. Для перевезення товару використовуються тенти, буси або рефрижератори. Тенти підійдуть для вантажу, що не потребує спеціальних температурних умов зберігання. Тентовані напівпричепи здатні вмістити до 25 тонн. Завантаження може здійснюватися з будь-якої сторони, бо борти легко розбираються. Рефрижератори будуть доцільними у використанні, якщо потрібно підтримувати температуру від +25 C до -25 C. Їх напівпричепи укомплектовані холодильними установками, що автоматично регулюють рівень температури в кузові. «Буси», тобто вантажні мікроавтобуси, вміщують до 3 тонн. Ними здійснюються доставки малотоннажних та дрібногабаритних вантажів по Україні й за міжнародними напрямками. Усі автомобілі облаштовані сучасними системами навігації та відповідають європейським стандартам.

Щоб замовити послуги міжнародних вантажоперевезень або зробити розрахунок вартості на калькуляторі – заходьте на сайт компанії.

 

 Азовпромсталь

АЗОВПРОМСТАЛЬ - продаем металлопрокат

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. © 2001-2021
Rambler's Top100