• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
 • Предлагаем сталь со склада и на

  Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Профнастил

Профнастил

Профнастил (інші назви: профільний лист або металопрофіль) належить до числа найбільш універсальних матеріалів в сучасному будівництві. Його виробництво здійснюється шляхом холодного прокату металу. Після проходження листової сталі через листозгинальний станок її профіль набуває трапецієвидної форми. Отримані таким чином хвилі (або гребені) служать ребрами жорсткості листового металу, в результаті чого листи набувають здатності витримувати механічні навантаження. Сировиною для виробництва профнастилу служить оцинкована сталь, що має такі визначені обов’язкові показники, як якість прокатки, задані параметри якості плоскісності та обрізки краю листа. Якiсний профнастил можна придбати тут: http://profnastil-kiev.com/

Отримані після обробки листозгинальним станком листи покриваються полімерним або лакофабровим покриттям залежно від його типу та призначення.

Сучасне автоматизоване обладнання дозволяє контролювати весь процес виробництва на кожному з етапів. Це дозволяє отримати продукцію, яка чітко відповідає за всіма параметрами світовим стандартам конкретних різновидів профнастилу.

Види профнастилу та його призначення

Матеріал поділяється на категорії залежно від виду покриття металу та від призначення матеріалу.

За призначенням матеріал поділяється залежно від такого параметру, як жорсткість, яка визначає його здатність витримувати навантаження та чинити опір деформації. Залежно від жорсткості та використаного покриття матеріал поділяється на такі види:

 • профнастил стіновий та стельовий;
 • профнастил для огорожі;
 • профнастил покрівельний;
 • профнастил несучий – має найбільшу жорсткість за рахунок більшої товщини металу, що використовується для його виготовлення. Використовується в якості незнімної опалубки при будівництві міжповерхових перекриттів та як покрівельний матеріал.

Назва перших трьох видів матеріалу відповідає цілям його використання.

Класифікація матеріалу за видом покриття

За якістю покриття матеріал на профнастил в Украине поділяється полімерним і оцинкованим покриттям.

Полімерне покриття здійснюється шляхом нанесення на метал з цинковим покриттям шару полімеру. Такий спосіб покриття дозволяє виробляти матеріал з широкою гамою відтінків та можливістю імітувати малюнок натуральних матеріалів (дерева, цегли, каменю). Матеріал з таким покриттям широко використовують в якості огорож, козирків, покрівель в будівництві приватних будинків, дач, коттеджів.

Більш простим та звичним є профнастил з оцинкованим покриттям, який виготовляється шляхом нанесення шару цинку на гофрований лист металопрокату. Він застосовується в тих місцях, де зовнішній екстер’єр та естетична складова не грають великої ролі (промислові об’єкти, перекриття покрівель, будівельні огорожі).Азовпромсталь

 • Высокопрочная сталь S690QL со склада

  Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
 • Сталь листовая и плиты на складе

  Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100