• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на сталь в Украине
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат со склада и под

    Постоянно на складе компании более 2000 тонн листовой стали толщиной от 2 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Профнастил

Профнастил

Профнастил (інші назви: профільний лист або металопрофіль) належить до числа найбільш універсальних матеріалів в сучасному будівництві. Його виробництво здійснюється шляхом холодного прокату металу. Після проходження листової сталі через листозгинальний станок її профіль набуває трапецієвидної форми. Отримані таким чином хвилі (або гребені) служать ребрами жорсткості листового металу, в результаті чого листи набувають здатності витримувати механічні навантаження. Сировиною для виробництва профнастилу служить оцинкована сталь, що має такі визначені обов’язкові показники, як якість прокатки, задані параметри якості плоскісності та обрізки краю листа. Якiсний профнастил можна придбати тут: http://profnastil-kiev.com/

Отримані після обробки листозгинальним станком листи покриваються полімерним або лакофабровим покриттям залежно від його типу та призначення.

Сучасне автоматизоване обладнання дозволяє контролювати весь процес виробництва на кожному з етапів. Це дозволяє отримати продукцію, яка чітко відповідає за всіма параметрами світовим стандартам конкретних різновидів профнастилу.

Види профнастилу та його призначення

Матеріал поділяється на категорії залежно від виду покриття металу та від призначення матеріалу.

За призначенням матеріал поділяється залежно від такого параметру, як жорсткість, яка визначає його здатність витримувати навантаження та чинити опір деформації. Залежно від жорсткості та використаного покриття матеріал поділяється на такі види:

  • профнастил стіновий та стельовий;
  • профнастил для огорожі;
  • профнастил покрівельний;
  • профнастил несучий – має найбільшу жорсткість за рахунок більшої товщини металу, що використовується для його виготовлення. Використовується в якості незнімної опалубки при будівництві міжповерхових перекриттів та як покрівельний матеріал.

Назва перших трьох видів матеріалу відповідає цілям його використання.

Класифікація матеріалу за видом покриття

За якістю покриття матеріал на профнастил в Украине поділяється полімерним і оцинкованим покриттям.

Полімерне покриття здійснюється шляхом нанесення на метал з цинковим покриттям шару полімеру. Такий спосіб покриття дозволяє виробляти матеріал з широкою гамою відтінків та можливістю імітувати малюнок натуральних матеріалів (дерева, цегли, каменю). Матеріал з таким покриттям широко використовують в якості огорож, козирків, покрівель в будівництві приватних будинків, дач, коттеджів.

Більш простим та звичним є профнастил з оцинкованим покриттям, який виготовляється шляхом нанесення шару цинку на гофрований лист металопрокату. Він застосовується в тих місцях, де зовнішній екстер’єр та естетична складова не грають великої ролі (промислові об’єкти, перекриття покрівель, будівельні огорожі).Азовпромсталь

АЗОВПРОМСТАЛЬ - продаем металлопрокат

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. © 2001-2021
Rambler's Top100