• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Предлагаем сталь со склада и на

    Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Вівчарство: рентабельність бізнесу в Україні

Вівчарство: рентабельність бізнесу в Україні

Незважаючи на затребуваність баранини, сьогодні вівчарство в Україні ще не настільки розвинене. Саме з цим пов'язаний постійний інтерес до «незайнятої» сфері з боку початківців фермерів. Постараємося позначити основні аспекти такого бізнесу.

Вівчарство - досить прибутковий бізнес. Особливо це показала практика вітчизняних та європейських фермерств. Однак є у такого «справи» свої підводні камені, які слід враховувати підприємцям-початківцям, щоб не піти в збиток.

Сфера сільського господарства розвивається кожен день. Особливе місце в даній діяльності займає вівчарство. Цьому сприяє той факт, що вівці і барани абсолютно невибагливі в догляді і в харчуванні. Якщо ви починаючий підприємець, то найкращим стартом стане саме розведення і вирощування овець. Почати бізнес можна з невеликої кількості голів, а для цього не буде потрібно величезних капіталовкладень.

МАКСИМАЛЬНА продуктивності овець - СЕКРЕТ УСПІХУ?

Отже, перше, що варто розуміти фемер, який має намір розводити овець - це необхідність використовувати продуктивність тварин по максимуму, тобто Реалізовувати Не тільки затребувану шерсть, але і м'ясо. А для цього вже варто подбати про здоров'я овець, їх правильне харчування, обладнати ферму за всіма правилами.

Що допоможе підвищити рентабельність ВАШОГО БІЗНЕСУ?

Бізнес на вівцях. Такий вид підприємницької діяльності доступний практично для всіх людей, особливо які проживають в селах. Недоліком даного виду бізнесу є малий відсоток рентабельності (15%). Однак якщо підійти до його організації з усією відповідальністю, то можна забезпечити нехай не великий, але, тим не менш, стабільний дохід.

Як ми вже позначив вище, для продуктивного сільськогосподарського справи вам доведеться подбати про декілька моментів.

Правильно визначитися з породою вирощуваних овець. Важливо зробити ставку на плодючість і скоростиглості. Однією з таких є німецький «Меріноланд». Ви ж можете проконсультуватися з колегами або самостійно досліджень сучасний ринок.

Використання передових технологій в рамках ферми. Важливо забезпечити хороший догляд за вівцям, а потім вам доведеться оснастить фермерство генератором, придбати спецтехніку для прибирання побутових відходів і заготівлі кормів (міні-трактори з відвалом і косами, прес-підбирачі та багато іншого).

Правильний підбір раціону харчування. Тут, звичайно ж, також потрібна буде консультація ветеринарів і консультація успішних колег. Пам'ятайте, що харчування - момент, на якому вже точно не потрібно економити.

Таким чином, Дотримуючись усього 3-х обов'язкових правил з вищепереліченого, ви зможете домогтися рентабельності свого бізнесу на 60%, 80%, а то і зовсім 100%.Азовпромсталь

  • Высокопрочная сталь S690QL со склада

    Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
  • Сталь листовая и плиты на складе

    Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100