• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Засклити лоджію у Києві від VOKNE - ціни і види скління

Засклити лоджію у Києві від VOKNE - ціни і види скління

Якщо ви плануєте зробити лоджію у своїй оселі красивою та зручною, ми готові допомогти в цьому питанні. Наша компанія пропонує скління лоджій будь-якої складності. При цьому ви будете здивовані нашою пропозицією. Наші професіонали виконують роботи будь-якої складності. Замовники завжди впевнені у тому, що отримують краще обслуговування за максимально вигідною ціною.

Після скління лоджії від vokne.com.ua ви можете бути впевнені, що вона надійно захищена від опадів, бруду і пилу, а також від зайвого шуму, що дозволяє створити гармонію і затишок у квартирі.

Всі варіанти скління лоджії для вашої квартири

Ми пропонуємо вибрати максимально зручний для вашого житла варіант скління. Для цього використовується якісний профіль і відмінна фурнітура. У результаті житло буде захищено від морозу і вітру. При цьому ми готові гарантувати захист від зайвого проникнення сонячного світла.

У процесі скління застосовуються пластикові конструкції, які здатні прослужити довгі роки. При цьому експлуатаційні характеристики не знижуються.

Серед пропонованих варіантів скління два основних:

  • тепле скління
  • холодне скління.

Перший варіант розрахований на тривале використання. Лоджія буде добре захищена від дощу, снігу та інших варіантів опадів. Гарантований якісний захист від холоду, що підвищить загальний рівень тепла у квартирі навіть в найхолодніші дні. При такому склінні використовуються спеціальні механізми для відкривання. Також застосовуються п'ятикамерні профілі і склопакети, які мають енергозбереження.

У разі холодного скління лоджія також надійно захищена від холоду і опадів. Майстри використовують трикамерні профілі і склопакети, які мають два скла. Будь який пропонований нами варіант буде відмінним вибором для вашого будинку.

Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Києві?

Якщо ви хочете засклити лоджію за вигідною ціною у Києві, то вам варто розглянути наші пропозиції. Наші фахівці допоможуть у, дадуть важливі поради в експлуатації. Ви отримуєте гарантію на використання конструкцій. Ми пропонуємо алюмінієві та пластикові варіанти установки. Ми готові запропонувати бюджетні варіанти скління, які відрізняться міцністю і функціональністю. Ви можете замовити додаткові механізми, що дозволяють зробити скління більш зручним і практичним. Однак все залежить від вашого вибору. Ми готові допомогти вам у цьому виборі і зробити вашу лоджію затишною, стильною і теплою!Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации