• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Предлагаем сталь со склада и на

    Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Де відпочити в березні в Україні: 5 цікавих варіантів для туристів

Де відпочити в березні в Україні: 5 цікавих варіантів для туристів

Сонячний березень пропонує нам трішки відпочити та розслабитись. І хоча весна ще повністю не вступила в свої права, ви можете спланувати достатньо цікаву екскурсійну подорож. Пропонуємо декілька найцікавіших варіантів.

Що обрати?

Якщо ви не знаєте, який відпочинок організувати, звертайтеся в турагенства в Черкасах mannschaft.ck.ua, які пропонують найрізноманітнішу тури на вибір. Для вас цікаві поїздки по найкращим місцям України, тематичний відпочинок чи, звичайно, лижний спорт.

Завдяки тому, що Україна багата різноманітними розкішними куточками, ви зможете дійсно насолодитися відпочинком. Тому просто вирішіть, як хотіли б відпочити та обирайте напрям. Наприклад, ви можете вибрати один із гірськолижних курортів чи ж відпочити, подорожуючи містами нашої країни, а також красивими музеями.

Куди поїхати?

У березні далеко не всі курорти відкриті для туристів. Ми пропонуємо ті, на котрих вам буде комфортно навіть в перший, ще не досить теплий, місяць зими.

Одеса. Не варто вважати, що сюди їдуть лише літом. Ви можете милуватися морем навіть у березні, а також прогулятися по знаменитому Приморському бульварі і пройтися до найвизначніших пам’яток міста.

Драгобат. Якщо ви любите лижний спорт, купуйте білети в Драгобат. Комфортна температура, сучасні спуски та, звичайно, якісне обслуговування чекають на вас. До речі, саме тут ви можете самостійно обирати маршрут та змінювати його.

Харків. Саме з весни в Харкові розпочинається активне життя. Фестивалі, концерти, кращі вистави, а також неймовірна атмосфера. Ви будете гуляти по Французькому бульвару, насолоджуючись неймовірною красою міста.

Великі Будища. Це колоритне село знаходиться в Полтавській області та приваблює музеєм українського весілля. Тут ви познайомитеся з кращими весільними обрядами, дізнаєтесь багато цікавого та спробуєте навіть зіграти власну церемонію. Таким чином, ви зможете досить цікаво провести свій час.

Холодний яр. Саме в березні тут все розквітає, та перетворює на чарівну казку. Історичне місце знаходиться в Черкаській області та приваблює розкішним лісовим масивом і килимом із підсніжників. Дорогою до Холодного яру ви можете відвідати історичні місця Чигиринщини, серед яких і музей Богдана Хмельницького.

Обирайте для себе напрямок та вирушайте в подорож по найкращим місцям України. Ви зможете познайомитися з її самобутністю, відпочити та отримати масу приємних емоцій.

Більше інформації на сайті туроператора «Маншафт».Азовпромсталь

  • Высокопрочная сталь S690QL со склада

    Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
  • Сталь листовая и плиты на складе

    Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100