• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Де відпочити в березні в Україні: 5 цікавих варіантів для туристів

Де відпочити в березні в Україні: 5 цікавих варіантів для туристів

Сонячний березень пропонує нам трішки відпочити та розслабитись. І хоча весна ще повністю не вступила в свої права, ви можете спланувати достатньо цікаву екскурсійну подорож. Пропонуємо декілька найцікавіших варіантів.

Що обрати?

Якщо ви не знаєте, який відпочинок організувати, звертайтеся в турагенства в Черкасах mannschaft.ck.ua, які пропонують найрізноманітнішу тури на вибір. Для вас цікаві поїздки по найкращим місцям України, тематичний відпочинок чи, звичайно, лижний спорт.

Завдяки тому, що Україна багата різноманітними розкішними куточками, ви зможете дійсно насолодитися відпочинком. Тому просто вирішіть, як хотіли б відпочити та обирайте напрям. Наприклад, ви можете вибрати один із гірськолижних курортів чи ж відпочити, подорожуючи містами нашої країни, а також красивими музеями.

Куди поїхати?

У березні далеко не всі курорти відкриті для туристів. Ми пропонуємо ті, на котрих вам буде комфортно навіть в перший, ще не досить теплий, місяць зими.

Одеса. Не варто вважати, що сюди їдуть лише літом. Ви можете милуватися морем навіть у березні, а також прогулятися по знаменитому Приморському бульварі і пройтися до найвизначніших пам’яток міста.

Драгобат. Якщо ви любите лижний спорт, купуйте білети в Драгобат. Комфортна температура, сучасні спуски та, звичайно, якісне обслуговування чекають на вас. До речі, саме тут ви можете самостійно обирати маршрут та змінювати його.

Харків. Саме з весни в Харкові розпочинається активне життя. Фестивалі, концерти, кращі вистави, а також неймовірна атмосфера. Ви будете гуляти по Французькому бульвару, насолоджуючись неймовірною красою міста.

Великі Будища. Це колоритне село знаходиться в Полтавській області та приваблює музеєм українського весілля. Тут ви познайомитеся з кращими весільними обрядами, дізнаєтесь багато цікавого та спробуєте навіть зіграти власну церемонію. Таким чином, ви зможете досить цікаво провести свій час.

Холодний яр. Саме в березні тут все розквітає, та перетворює на чарівну казку. Історичне місце знаходиться в Черкаській області та приваблює розкішним лісовим масивом і килимом із підсніжників. Дорогою до Холодного яру ви можете відвідати історичні місця Чигиринщини, серед яких і музей Богдана Хмельницького.

Обирайте для себе напрямок та вирушайте в подорож по найкращим місцям України. Ви зможете познайомитися з її самобутністю, відпочити та отримати масу приємних емоцій.

Більше інформації на сайті туроператора «Маншафт».Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации