• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на сталь в Украине
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат со склада и под

  Постоянно на складе компании более 2000 тонн листовой стали толщиной от 2 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Переваги використування газових автонавантажувачів

Переваги використування газових автонавантажувачів

Коли мова йде про витрати для розвитку підприємства, у багатьох компаніях намагаються використовувати всі можливості для економії коштів. Зокрема, власники промислових і ремонтних підприємств, складських комплексів та інших подібних об'єктів зазвичай воліють замовляти та купувати автонавантажувачі, котрі не тільки будуть надійними в експлуатації, але і дозволять заощадити гроші.

Газові навантажувачі - найбільш економічний варіант, у порівнянні з іншими аналогічними видами техніки, які використовують для роботи своїх двигунів солярку, бензин або електроенергію. Основа економії - використання зрідженої суміші вуглеводневих газів (їх позначають LPG). Пропан або бутан - більш вигідна альтернатива бензину або дизельного палива. Крім того, потреба у заміні моторного масла та фільтрів виникає набагато рідше, ніж у дизельних і бензинових аналогів.

Газовий автонавантажувач має кілька важливих переваг:

 1. Під час роботи двигуна, який працює на газу, виділяється порівняно невелика кількість шкідливих компонентів. Це великий плюс для тих бізнесменів, хто хоче використовувати навантажувач у харчовій промисловості або фармацевтиці, де потрібно мінімізувати наявність шкідливих речовин.
 2. Газовий двигун менш гучний, ніж бензиновий або дизельний.
 3. Високий рівень згоряння палива у вигляді газу допомагає зменшити забруднення конструкції та довколішнього середовища.
 4. Підвищена надійність і довговічність газового двигуна визнана багатьма експертами галузі.
 5. Демократична ціна газового навантажувача не поступається вигідною вартістю дизельного варіанту. Лише машина, яка використовує газ, у перспективі більш вигідна, бо дозволить заощадити велику частину витрат.

Як правильно вибрати газовий автонавантажувач?

Зверніть увагу на:

 1. Потреби підприємства або складу, які повинен обслуговувати навантажувач в сьогоденні та майбутньому. Він повинен відповідати всім вимогам і здатним виконувати потрібні завдання.
 2. Граничну вантажопідйомність.
 3. Потужність самого двигуна.
 4. Максимальну висоту підйому.
 5. Можливість установки додаткового обладнання на конструкцію.
 6. Рівень комфорту і безпеки для оператора, котрий буде працювати на автонавантажувачі.
 7. Ресурс експлуатації.
 8. Усі основні технічні характеристики.

Крім того, має можливість проведення сервісного ремонту та технічної підтримки в місті, де буде використовуватися навантажувач.

газовий навантажувач

Недорого купити газовий навантажувач (б/в або новий) пропонує компанія «Денал Груп». Дізнатися актуальні ціни на автонавантажувачі можна тут на сайті https://denal.com.uaАзовпромсталь

Подписка на новости RSSRSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации

АЗОВПРОМСТАЛЬ - продаем металлопрокат

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. © 2001-2021
Rambler's Top100