• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Найнадійніші сандвіч панелі для будівель різного рівня

Найнадійніші сандвіч панелі для будівель різного рівня

Виробництво сандвіч панелей компанії «Модуль» дозволяє проводити монтаж об’єктів не тільки промислового, але й цивільного призначення. Компанія працює понад 15 років на ринку будівництва. Її продукція відрекомендувала себе з найкращих сторін. Найкращі сандвіч панелі можна зустріти в багатьох проектах. Найвідоміші замовники цього сучасного матеріалу зі Львову, Данії та багатьох інших міст зробили для себе висновки і тепер використовують лише продукцію цієї компанії.

Сьогодні не одну сучасну будівлю не буде збудовано без такого матеріалу як сандвіч панелі. Найкращі приклади такого будівництва можна знайти в таких будівлях як супермаркети, торгівельні комплекси, спортивні споруди, цивільні будинки, об’єкти промисловості тощо. Вся продукція компанії сертифікована, а відповідні документи можна знайти на сторінках сайту.

Послуги компанії

Послуги компанії включають в себе такі заходи як:

- розробка і створення проекту;

- процес вироблення сандвіч панелей на сучасному обладнанні;

- доставка сандвіч панелей на об’єкт;

- монтаж сандвіч панелей кваліфікованими спеціалістами.

Спеціалісти компанії завжди вдосконалюють свої професійні навички, які спрямовані на покращення сервісу та якості послуг і матеріалів. До кожного замовника послуг тут завжди відпрацьовано індивідуальний підхід. Кожен клієнт компанії особливий і це завжди видно не тільки по якості, а ще й по цінам за матеріал. Найнижчі ціни для клієнтів, є найкращім бонусом завжди.

Сфера використання сандвіч панелей різноманітна. Такі матеріали завжди перевершують традиційні. За теплоізоляційними характеристиками такі показники збільшено в 10-15 разів.

Сфера застосування сандвіч панелей різноманітна. Їх застосовують навіть для монтажу внутрішніх перегородок. На будівельний майданчик панелі доставляються вже готовими до використання. З ними дуже легко працювати, бо вони транспортуються, їх можна переносити навіть вручну. Для їх монтажу навіть додаткове обслуговування не потрібне.

Конструкція сандвіч панелей

Кожна сандвіч панель має тришарову конструкцію. Обкладки такої конструкції виконуються із сталевого оцинкованого листа, також в них передбачено утеплювач. Частіш за все, це мінеральна плита з базальтових волокон, або пінополістирол.

Механічні пошкодження для таких панелей не страшні, бо в них передбачено спеціалізовану поліетиленову захисну плівку. Вибір кольорів сандвіч панелей доволі різноманітний. Саме тому, можна підібрати потрібний колір для фасадів і це рішення буде найкращім. Завдяки цьому архітектурна задумка замовника буде виконана в повному обсязі.

Каталог пропозицій завжди передбачає різноманіття кольору і форм. Всі питання, які можуть виникнути в процесі оформлення замовлення, можна задати компетентним консультантам компанії.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации