• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Широкий ассортмент листовой стали по хорошей цене
+38(098)875-40-48
Азовпромсталь
  • Предлагаем сталь со склада и на

    Постоянно на складе компании от 500 тонн листовой стали толщиной от 8 до 160 мм. Различные марки стали, включая ст45, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги. Скидки и понятные условия сотрудничества.

Найнадійніші сандвіч панелі для будівель різного рівня

Найнадійніші сандвіч панелі для будівель різного рівня

Виробництво сандвіч панелей компанії «Модуль» дозволяє проводити монтаж об’єктів не тільки промислового, але й цивільного призначення. Компанія працює понад 15 років на ринку будівництва. Її продукція відрекомендувала себе з найкращих сторін. Найкращі сандвіч панелі можна зустріти в багатьох проектах. Найвідоміші замовники цього сучасного матеріалу зі Львову, Данії та багатьох інших міст зробили для себе висновки і тепер використовують лише продукцію цієї компанії.

Сьогодні не одну сучасну будівлю не буде збудовано без такого матеріалу як сандвіч панелі. Найкращі приклади такого будівництва можна знайти в таких будівлях як супермаркети, торгівельні комплекси, спортивні споруди, цивільні будинки, об’єкти промисловості тощо. Вся продукція компанії сертифікована, а відповідні документи можна знайти на сторінках сайту.

Послуги компанії

Послуги компанії включають в себе такі заходи як:

- розробка і створення проекту;

- процес вироблення сандвіч панелей на сучасному обладнанні;

- доставка сандвіч панелей на об’єкт;

- монтаж сандвіч панелей кваліфікованими спеціалістами.

Спеціалісти компанії завжди вдосконалюють свої професійні навички, які спрямовані на покращення сервісу та якості послуг і матеріалів. До кожного замовника послуг тут завжди відпрацьовано індивідуальний підхід. Кожен клієнт компанії особливий і це завжди видно не тільки по якості, а ще й по цінам за матеріал. Найнижчі ціни для клієнтів, є найкращім бонусом завжди.

Сфера використання сандвіч панелей різноманітна. Такі матеріали завжди перевершують традиційні. За теплоізоляційними характеристиками такі показники збільшено в 10-15 разів.

Сфера застосування сандвіч панелей різноманітна. Їх застосовують навіть для монтажу внутрішніх перегородок. На будівельний майданчик панелі доставляються вже готовими до використання. З ними дуже легко працювати, бо вони транспортуються, їх можна переносити навіть вручну. Для їх монтажу навіть додаткове обслуговування не потрібне.

Конструкція сандвіч панелей

Кожна сандвіч панель має тришарову конструкцію. Обкладки такої конструкції виконуються із сталевого оцинкованого листа, також в них передбачено утеплювач. Частіш за все, це мінеральна плита з базальтових волокон, або пінополістирол.

Механічні пошкодження для таких панелей не страшні, бо в них передбачено спеціалізовану поліетиленову захисну плівку. Вибір кольорів сандвіч панелей доволі різноманітний. Саме тому, можна підібрати потрібний колір для фасадів і це рішення буде найкращім. Завдяки цьому архітектурна задумка замовника буде виконана в повному обсязі.

Каталог пропозицій завжди передбачає різноманіття кольору і форм. Всі питання, які можуть виникнути в процесі оформлення замовлення, можна задати компетентним консультантам компанії.Азовпромсталь

  • Высокопрочная сталь S690QL со склада

    Предлагаем со склада по очень хорошей цене высокопрочные марки стали S690QL, A514, 30ХГСА и др. Постоянно в наличии более 500 тонн листов и плит по таким маркам стали. Порезка листов по размеру заказчика за дополнительную плату. Оптовые скидки. Полный перечень листов по ссылке https://www.azovpromstal.com/stock/
  • Сталь листовая и плиты на складе

    Листовая сталь со склада в Мариуполе и в Днепре. Ассортимент обновлен и доступен по ссылке наличие на складе. Толщина стали от 8 до 160 мм. Возможно производство под заказ стали любой толщины, любой марки. При заказе выше 20 тонн оптовая скидка. Ст3, Ст20,Ст45, 09Г2С, 10ХСНД, S355, S690, 16ХГМФТР, 30ХГСА, 65Г и другие марки стали из наличия и под заказ.

АЗОВПРОМСТАЛЬ - поставки металлопроката

Предлагаем металлопрокат разных марок стали в ассортименте
При цитировании электронными СМИ обязательно размещение активной, открытой для индексации ссылки на источник. Мнение редакции сайта может не совпадать с мнением авторов. Сделано в Mariupol.Site. © 2001-2020
Rambler's Top100