• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

WMS система: навіщо і для кого

WMS система: навіщо і для кого

Правильно організована складська довкілля веде до покращення ефективної роботи бізнесу,більш точної інвентаризації та позитивній атмосфері на підприємстві.Однак навіть найменший недогляд в управлінні обладнанням або організації процесу логістики складу може створити безліч неприємностей аж до зниження прибутковості бізнесу. Тому сьогодні особливої популярності набуває автоматизація складської логістики з використанням спеціальних WMS (Warehouse System Management) систем.

Чому так важливо оптимізувати склад?

Ефективність - головний ключ будь-якого бізнесу. Якщо кожен відділ компанії буде добре організований, загальна продуктивність значно зросте. Коли ми говоримо про автоматизованому управлінні складом, фундамент, який ви створюєте, визначає, наскільки добре підприємство буде працювати в майбутньому. Подумавши про логістичної оптимізації шляхом впровадження WMS систем,ви встановите правильні стандарти продуктивності і підвищити можливості спільної робочої ефективності.

Система управління складом WMS необхідна для будь-якої логістичної компанії, так як вона є важливою частиною будь-якої ланцюжка поставок. Часто багато елементів процесу складування, які можуть здатися незначними, грають важливу роль в ефективній роботі всієї системи в цілому. Завдяки можливості WMS системи управління складом враховувати всі подібні робочі процеси, вести облік товару і пропонувати оптимізовані рішення для їх вдосконалення та автоматизації, стає зрозумілим, чому впровадження подібної програми дозволяє забезпечувати максимальну продуктивність роботи складу.

Організація складу

Управління складом з WMS - це постійне підвищення його робочої і виробничої ефективності. Щоб автоматизувати приміщення згідно з останніми тенденціями ринку, може знадобитися не один рік, але якщо почати робити це вже сьогодні, завтра можна дуже випередити конкурентів у гонці ефективного управління складом і стати лідером своєї галузі.

Перше правило оптимізації складу - добре організувати всі товари. І тут складська система WMS не знає собі рівних. Вона здатна:

 • використовувати всі можливості простору;
 • оптимізувати планування стендів;
 • правильно розподілити розміщення продуктів за категоріями;
 • налаштувати управління прийому і видачі товарів;
 • підвищити робочу продуктивність співробітників;
 • призвести до підвищення прибутку бізнесу;
 • мінімізувати виникнення помилок і збитків.

Впроваджуючи WMS на склад, ви не тільки дозволяєте співробітникам працювати ефективніше, але й заощаджуєте на накладних витратах, що не розширюючи приміщення без гострої необхідності.

Налагодження процесів

Система управління складом в змозі забезпечити доставку потрібного продукту в потрібне місце і в потрібний час. І для цього більше не доведеться займатися постійної оптимізацією всіх складських операцій: від отримання, комплектування, відвантаження і до збору даних. Тепер все це за вас може робити WMS.

При цьому під час оптимізації складу і операцій завжди слід пам'ятати, що це робиться для того, щоб працювати розумніше і прогресивніше, а не більше.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации