• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

ABB официальный дилер Украина

ABB официальный дилер Украина

Ринок електричних апаратів в Україні насичений продукцією різних брендів, продавці пропонують товари різної якості та ціни. Нерідко в умовах жорсткої конкуренції з'являються відверто сумнівні пропозиції в надії на неуважного покупця, або ж граючи на природному бажанні економити. Мова не про бренди нижнього цінового сегмента, тут ніхто не приховує, що якість буде відповідати ціні, але при цьому виробник зберігає за собою гарантійні зобов'язання. Недобросовісні продавці можуть реалізовувати підроблену продукцію під відомими брендами, або ж застосовувати "сірі" схеми для ввезення продукції в Україну. Купівля електричних апаратів у подібних постачальників пов'язана такими ризиками як невідповідність заявленим характеристикам пристрою, повна непрацездатність виробу, відсутність гарантійних зобов'язань та інше. Всесвітньо відомі виробники намагаються убезпечити свого покупця, довіряючи реалізацію продукції сертифікованим компаніям, які здатні гідно представляти бренд перед покупцем, піклуватися про гарантійні зобов'язання, здійснювати технічну підтримку споживача. До самих офіційних представників висуваються жорсткі вимоги, це дозволяє покупцеві бути впевненим в якості і надійності продукції.

Корпорація ABB Україна, а саме її підрозділ, який займається передачею і розподілом електроенергії, представлена ​​на ринку України обмеженою мережею офіційних дилерів, які відповідають всім необхідним вимогам компанії і здатні на належному рівні вести роботу з клієнтами.

Бренд ABB утворився ще в 1988-му році, тоді об'єдналися ASEA (заснована в 1883-му році) і Brown, Boveri & Cie (заснована в 1891-му). За роки існування кожна компанія досягла значних успіхів, але об'єднання зусиль допомогло організації вийти на новий рівень і стати одним з лідерів світового ринку. Зрозуміло, що успіху сприяла кропітка дослідницька робота, яка дозволила виробляти інноваційну продукцію, правильний маркетинг, постійний моніторинг якості. Виробництва корпорації розташовані в багатьох країнах світу: Швейцарія, Німеччина, США, Франція, Португалія, Росія, Китай та інші, дилерська мережа розкидана буквально по всьому світу, буквально в кожній країні можна придбати продукцію АББ. Саме в Україні з придбанням продукції АББ можуть допомогти офіційний представник Дженерал Енерджі Україна, співпраця з якими гарантує покупку оригінального і якісного товару.
 Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации