• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Вища управлінська освіта

Вища управлінська освіта

Досвід управління можна отримати на практиці, але на це потрібно дуже багато часу. І це не гарантує, що фахівець буде професіоналом у своїй справі. Донецький державний університет управління вже не одне десятиліття випускає висококласних фахівців. Здатних без випробувального терміну та додаткової підготовки очолити практично будь-яке виробництво, торговельний напрямок або сферу послуг.

Складний період адаптації

Університет був змушений змінити своє місце розташування. В даний момент він знаходиться в Маріуполі, та активно освоюється на новому місці. ВУЗ-переселенець не тільки не розгубив своїх викладачів, а й продовжує активно існувати на новому місці:

 1. Інфраструктура та матеріальна база постійно розширюється.
 2. Приваблює державні гранди та міжнародні проекти.
 3. Інтеграція в громаду Маріуполя за підтримки місцевого населення.
 4. Особливі умови вступу та навчання для окремих категорій абітурієнтів.

Університет долає перешкоди одночасно з підтримкою держави, та активної роботи студентів. Якість навчання та кількість предметів, що викладаються не зменшилася. Місту пощастило, що у нього тепер є університет, здатний залучати абітурієнтів на навчання з усієї України.

Історія, яка триває

Донецький університет подарував Україні та іншим країнам безліч фахівців. Найзнаменитішими людьми, які досягли високого становища, навчальний заклад особливо пишається. Адже саме воно зіграло важливу роль в досягненні успіху. Абітурієнти можуть розраховувати не тільки на високий рівень викладачів, а й на нову сторінку в історії університету:

 • участь у багатьох державних та міжнародних проектах;
 • різноманітна практика на найкращих підприємствах країни;
 • самостійна участь у власних проектах за підтримки ВНЗ;
 • активне соціальне життя не тільки свого факультету;
 • наукова діяльність, якщо в цьому є передумови таланту.

Університет змінив місто, в якому він знаходиться, але він продовжує існувати та готувати фахівців. Випускники Донецького університету потрібні практично у всіх сучасних бізнес ах та комерційних напрямках.

Кафедри Університету

Вибір спеціальностей досить широкий, щоб віддати перевагу тому напрямку, від якого майбутній випускник буде отримувати задоволення. Спеціаліст. який працює у своїй сфері, набагато ефективніше, ніж той, який працює вимушено, або тільки за гроші. Найпопулярнішими кафедрами у абітурієнтів вважаються:

 1. Туризм та маркетинг.
 2. Менеджмент у невиробничій сфері.
 3. Фінанси та облік на виробництві.
 4. Управління персоналом.

Насправді ДонДУУ має набагато більше кафедр та спеціальностей, на які можна вступити. Вибір залишається за майбутнім студентом. А викладацький склад дасть максимальну кількість знань, щоб гарантувати успішний старт життя юного фахівця.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации