• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Бетонні роботи: що варто знати

Бетонні роботи: що варто знати

Розчини з бетону застосовуються при будівництві фундаментів і відмосток, при заливці підлоги, а також майданчиків. Коли необхідно виконати з'єднання цегляної або блокової кладки, то також на допомогу приходять бетонні роботи. Перевагою використання даного виду послуги є термін експлуатації. Термін служби готового цементного покриття може бути навіть кілька десятиліть.

Бетон є одним з найпоширеніших і найдоступніших видів будівельних матеріалів. Купити бетон рекомендуємо тут. Це не є дорого, та доступно для більшої частини населення. Область застосування бетону розширюється з кожним роком. Це не тільки практично, а й довговічно. Це пояснюється його доступною вартістю, чудовими характеристиками міцності і експлуатаційними характеристиками, такими як:

  • надійність, довговічність;

  • стійкість до впливів зовнішнього середовища;

  • універсальність застосування в будь-яких сферах будівництва.

Перелік бетонних робіт

Бетонні роботи - комплекс будівельних робіт при зведенні бетонних і залізобетонних споруд: каркасів промислових та цивільних будівель, електростанцій гребель, каналів, шлюзів, резервуарів, мостів, тунелів, покриттів доріг, аеродромів, фундаментів під машини, верстатів і різного технологічного обладнання. Так зводяться (монолітні) бетонні, а якщо в формі була встановлена ​​арматура, то і залізобетонні споруди або конструкції.

Фундамент є опорою будь-якої споруди, тому його довговічність прямо залежить від якості заливки, рівномірності усадки, правильних пропорцій суміші. Заливка фундаменту може бути виконана як стрічковим методом, так і монолітним. Бетонні роботи також проводяться при спорудженні опорних і декоративних колон. Цей процес передбачає установку вертикальних труб по всьому периметру будівлі, така конструкція встановлюється для максимальної жорсткості, а також міцності майбутньої споруди.

Важливим етапом будівництва є і спорудження стін. В такому випадку бетонні роботи можуть проводитися двома основними методами: монолітним і з застосуванням полегшених розчинів керамзитобетону, пінобетону або полістиролбетону. Те ж стосується і облаштування підлоги: як виробничих, так і житлових приміщень. Ще на етапі складання проекту варто обов'язково враховувати розрахункові навантаження і несучу здатність бетонних конструкцій, товщину плит і відповідний тип армування.

Заливка бетону

Бетонні роботи включають в себе два етапи, це підготовчий та основний. До складу входить приготування бетонної суміші, доставка її та укладання і форму (опалубку), належне ущільнення і наступний «догляд» за тверднучим бетоном. При підготовці роблять розмітку на території, підготовляють землю, вирівнюють борти котловану, підсилюють грунт, розробляють котлован та облаштовують опалубку, обирають арматуру для фундаменту, складають графік робіт. Сюди ж відноситься і вибір бетону, розрахунок кількості, його марка та спосіб доставки. Варто підрахувати кількість допоміжних сипучих матеріалів: шлак, гравій, пісок, цемент, які знадобляться на будівельному майданчику.

До основного етапу відноситься процес заливки бетонної суміші в опалубку, розподілення бетону по всій площині опалубки, процес застигання. Після цього опалубку демонтовують, шліфують та рівняють бетонну основу, а також важливим є етап гідроізоляції конструкції.

Бетон є незамінним матеріалом, коли йдеться про міцність та довговічність майбутньої споруди. Обирайте якість та надійність бетону та виробника, зверніться сюди www.krasnebruk.com.ua/Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации