• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Ефективність реклами на транспорті

Ефективність реклами на транспорті

На відміну від стаціонарних рекламних площин, громадський, комерційний та особистий транспорт здатний забезпечити більш глобальне охоплення потенційної цільової аудиторії. Переміщаючись по місту або за його межі, рухливі рекламні носії потрапляють в поле зору безлічі людей. Не дивно, що виготовлення реклами на транспорті https://artprom.com.ua/nakleyky-na-avto-pid-zamovlennia/ користується стабільним попитом. Але, в цьому випадку необхідний грамотний підхід, через те, що на відміну від білборда, необхідно враховувати безліч змінних факторів. В тому числі розміри наклейки на авто фото якості.

На що може розраховувати замовник

Без допомоги фахівців виготовити рекламу та головне нанести її на транспорт не вийде. Дизайнер буде враховувати реальні особливості окремо взятого автомобіля або автобуса. Розробляти рекламу так, щоб вона грамотно поєднувалася з дверима, вікнами та іншими особливостями автомобіля. Замовник може розраховувати на наступні види «рекламних носіїв»:

 1. Одноколірні наклейки на авто.
 2. Повнокольорова наклейка на машину легкову.
 3. Трамвай, тролейбус або громадський автобус.
 4. Вантажний автомобіль з будь-яким типом корпусу.

Реклама на основі клею буде враховувати кожен індивідуально взятий транспорт. Так, щоб поклеєний варіант не спотворювався при візуальному огляді. Наклейки на авто під замовлення, це найпростіший спосіб брендування комерційного транспорту.

Наклейки всередину громадського транспорту

Як показали реальні дослідження, більшість людей звертають увагу на рекламу не на зовнішніх поверхнях кузова транспорту, а під час поїздки на автобусі. Наклейки оракал на авто транспорт досить стійкі до негативних факторів експлуатації, та одночасно можуть бути максимально привабливі для візуального сприйняття. Дослідження також показали:

 • реклама всередині транспорту більше приваблює жіночу аудиторію;
 • найефективнішою вважається візуальна картинка на рівні очей;
 • поручні в салоні теж можуть привертати увагу;
 • чоловіки майже завжди звертають увагу на зовнішній вигляд кузова.

Наклейка на авто оракал стійка до негативних проявів природних явищ. Дощ, перепади температур, прямі сонячні промені будуть повільно й непомітно для погляду псувати рекламний носій. У деяких випадках буде потрібно понад рік, щоб помітити хоча б незначні зміни в рекламі в гіршу сторону. Наклейка на авто на заказ, це найпростіший й ефективний спосіб донести інформацію про продукт або послуги до кінцевого споживача https://promoexpress.com.ua/наклейки-на-авто-під-замовлення/. Мінімальні грошові вкладення окупаються дійсно максимально великою аудиторією постійно змінюється в потоці людей.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации