• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Різноманітність типів басейнів

Різноманітність типів басейнів

Маючи досить великий двір приватного будинку, практично будь-який господар замислюється про будівництво басейну. Він, як невелике, але максимально чисте озеро, дозволяє відпочити від повсякденної суєти всій родині. Експлуатувати басейн чернівці можна більшу частину року, якщо подбати про те, щоб циркулююча вода додатково підігрівалася. Але, навіть сезонна експлуатація подарує родині безліч годин проведених біля води безпосередньо у себе у дворі.

Доступний асортимент

Найпростіший басейн можна спорудити з виритої ями, дно якої для гідроізоляції покласти целофаном. Міцність такої конструкції буде слабкою, та швидше за все вона не витримає активність дітей навіть кілька годин. Більш грамотним підходом буде замовити установку одного з наступних типів виробів:

  1. Бетонний – один з найнадійніших та довговічних. Не обмежений в глибині та має найвищий коефіцієнт опірності сейсмічної активності.
  2. Сталеві – простота конструкції підкуповує, робить його збірку відносно швидкою. Доступна вартість та довговічність при грамотному монтажі та обслуговуванні.
  3. Композитні – стійкі до перепадів температур та ультрафіолету. Але, вимагають грамотного обслуговування протягом усього року. Економний варіант за умови спокійної експлуатації.

4. Збірний басейн – найдорожчий варіант, за якістю та виконання відповідає високим європейським стандартам. Легко увімкнути додаткове обладнання для чищення та нагрівання води.

Важливо: будь-який басейн, навіть найстійкіший, вимагає періодичного технічного обслуговування. Ні в якому разі не можна допускати, щоб в зимовий період в чаші замерзала велика кількість води.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации