• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Поради при продажу авто

Поради при продажу авто

Слід розуміти, щоб продати автомобіль приватному покупцеві його обов'язково потрібно підготувати до продажу. Знайте стан авто - його сильні і слабкі сторони. Після того, як ви представите автомобіль до огляду, назвіть його гідності, такі як додаткове обладнання та аксесуари, востребуемих на ринку. Завжди будьте готові вести переговори про ціну, при цьому важливо не перегинати палицю.

Якщо ви вирішили продати автомобіль дилерської компанії (Trade-in) в Києві, продумайте діапазон ціни для авто. Тут важливо продати машину саме тієї дилерської компані у якій ви будете купувати нове авто для того, щоб отримати більш-Менне адекватні гроші, як компенсацію частини його вартості. В іншому випадку ви можете отримати неадекватно маленьку вартість за ваш транспортний засіб.

В кінці кінців, при будь-якому Автовикуп ви абсолютно маєте право вести переговори про справедливу ціну, яка дорівнює або менше, ніж сума, яку ви хотіли б отримати, продаючи його на свій розсуд. Тут Вам вирішувати віддавати авто по запропонованій вам ціною або усувати всі проблеми і продавати дорожче. Все залежить від Вас.

При цьому пам'ятайте, що дуже важливо правильно оцінити автомобіль

Ключем до успішної продажу вашого автомобіля є його ціноутворення з розумом. Загальною проблемою серед приватних осіб продавців завищення цін. Уникайте цю помилку, проводячи певну первинне дослідження.

Дослідіть ціни у дилерів, але не чекайте, щоб отримати ту ж вартість. Продажі у компаній по Автовикуп пропонують деякі переваги, які приватник не може дати, наприклад, повернення застави за договором/надійний валютна політика, певні гарантії і т.д.аавАзовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации