• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Як вивести сайт в ТОП Гугла

Як вивести сайт в ТОП Гугла

Будь-який сучасний підприємець-початківець розуміє, що популярність в найважливішій пошуковій системі, дозволить не тільки одноразово підвищити продажі, але й знайти впевнений дохід в майбутньому. Але, щоб детально розібратися в цьому питанні, необхідно з розумом підійти до поставленого завдання. Що впливає на популярність, та за якими принципами пошукова система просуває окремі сайти.

П'ять найважливіших причин

Кожен фахівець буде висувати свої критерії, за якими, на його думку, пошукові машини обробляють інформацію. Але, всі без винятку сходяться на думці, що наступні п'ять причин будуть домінантними. Саме на них й варто орієнтуватися в першу чергу:

 1. Швидкість завантаження, Гугл може ігнорувати сайти, які гальмують його роботу.
 2. Якісний контент, на 100% унікальний в порівнянні з іншими ресурсами.
 3. Мінімальна вага зображень, без втрати основної якості.
 4. Наявність ключових запитів, за якими користувачі шукають товар або послуги.
 5. Використання тегів у форматуванні текстового контенту.

Важливо: не варто концентрувати увагу тільки на одному, або двох пунктах. Підхід повинен бути максимально комплексним, як це роблять фахівці з просування сайтів в мережі Інтернет. Тільки в цьому випадку можна буде досягти позитивних результатів.

Вторинні умови популярності

Теж граю роль в тому, що Гугл не буде поступово знижувати сайт в рейтингах з плином часу та появою нових конкурентів. Заведіть сторінку блогу, та регулярно виставляйте нову текстову інформацію з картинками та навіть відео. Живий сайт, який постійно оновлює інформацію, найбільше подобається пошуковим машинам.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации