• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на сталь в Украине
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат в Мариуполе, Днепре и Киеве

    Постоянно на складе компании более 2000 тонн листового проката. Различные марки стали, включая ст45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА и зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Прокат стали под

    В самые кратчайшие сроки изготовим любое количество листовой стали заданных размеров.

Заправка авто через смартфон: що отримують водії?

Заправка авто через смартфон: що отримують водії?

Роби покупки швидко, лише за 1 хвилину. Не тільки зручно, а й вигідно: кожному користувачу знижка до -3 грн за літр пального. Протестуй додаток та переконайся на власному досвіді у перевагах сервісу!

Цифрові технології захопили наше життя! Заправка автомобіля пальним за допомогою смартфона вже не здається дивиною. Наразі це частина буденного життя українських водіїв. Сприяє “діджитал” заправкам мобільний застосунок Toplyvo UA! Все, що тобі необхідно — мати смартфон та автомобіль. Роби покупки швидко, лише за 1 хвилину. Не тільки зручно, а й вигідно: кожному користувачу знижка до -3 грн за літр пального. Протестуй додаток та переконайся на власному досвіді у перевагах сервісу!

Застосунок реалізує електронні талони на пальне з постійною знижкою. Пропонуємо придбати топливні карти ОККО, WOG, Shell, Glusco, Motto, Chipo, Ovis, Sunoil, PP Oil. Талони дійсні до 1 року, залежно від мережі АЗК. Таким чином ти економиш шляхом фіксації ціни. У додатку талон має вигляд QR-коду, його сканують на касі АЗК та заправляють бак.

Хочу скористатися застосунком, з чого почати?

З App Store, App Gallery, або Play Market завантажуй Toplyvo UA на смартфон. Реєструйся та переглянь короткий інструктаж. Додаток готовий до використання і ти вже маєш знижку на пальне до -10%. Для першого замовлення тисни “Купити пальне”. Свайпай справа наліво, аби обрати вид пального, порівнюй пропозиції від різних партнерів. Обирай улюблену мережу автозаправних станцій, укажи необхідний літраж талона.

Визнач для себе найзручніший спосіб оплати: карткою або готівкою, через особистий баланс застосунку. Після оплати протягом 1 хвилини паливна карта надходить на головний екран сервісу. Касиру на АЗК показуєш талон, його сканують та заправляють авто.

Для АЗК ОККО процес покупки відрізняється. Це відносно нова система у Toplyvo UA. Так, ти не прив’язуєшся до конкретного номіналу сертифіката, а купуєш тільки необхідну кількість пального. Детальніше ознайомся на сайті: https://toplyvo.app/ua/news/nashe-okko-znovu-z-nami-shho-zi-znizhkoyu-ta-umovam-vikoristannya/

Нові талони ОККО можливо купити, вказавши кількість літрів бензину або суму коштів, на які бажаєш заправитися. Сплачуй одним із вищезазначених способів. Придбані літри ти побачиш на центральному екрані. На касі достатньо сказати, скільки потрібно списати літрів та відсканувати QR-код ОККО. Купити талони, таким чином дуже легко! Перевір сам!

Відкрий для себе новий, сучасний світ електронних заправок автомобілю разом із застосунком!Азовпромсталь