• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

У Нью-Йорку запускається онлайн-букмекерська контора WynnBet

Компанія Wynn Resorts стала сьомим оператором, який запустив свою цифрову спортивну книгу в Нью-Йорку: за перші три тижні після легалізації в штаті, гравці поставили понад $1 млрд. Онлайн-казино та букмекерська контора, яка зараз працює у восьми штатах, запустила свою платформу WynnBet для бетторів у Нью-Йорку.

Іен Вільямс, президент Wynn Interactive, прокоментував:

"Початок роботи WynnBet у Нью-Йорку - монументальний крок у розвитку нашої компанії. У Нью-Йорку проживає значна кількість учасників програми Wynn Rewards, і ми впевнені у своїй здатності конкурувати на цьому ринку, надаючи першокласний сервіс та ігрові можливості, властиві бренду Wynn Resorts. Щоб залучити потенційних клієнтів до реєстрації, WynnBet пропонує гроші за реєстрацію з виводом на картку, звичайно за певних умов, або вступну пропозицію у вигляді безкоштовної ставки $200 при ставці $10. Wynn Rewards пропонує клієнтам знижки на проживання в готелях, пріоритетний доступ до заходів та бронювання ресторанів.

Betting

WynnBet також запропонує своїм клієнтам ігри та букмекерські послуги, популярні в інших штатах, такі як Build Your Own Bet та The Playbook.

Поряд з Нью-Йорком, спортивний онлайн-бук Wynn Resorts працює в Арізоні, Колорадо, Індіані, Мічигані, Нью-Джерсі, Теннессі та Вірджинії.

Менш ніж за місяць після того, як Нью-Йорк відчинив двері для онлайнових спортивних азартних ігор, було відкрито 1,2 мільйона рахунків для ставок. Caesars Interactive домінує за кількістю операцій та отриманим доходом, займаючи 41% і 46% ринку відповідно.

Wynn Resorts

FanDuel, DraftKings, BetMGM, PointsBet та BetRivers – це інші оператори, у яких у Нью-Йорку в даний час працює онлайн-букмекерська контора.

Bally's Corporation і Empire Resorts очікують на схвалення регулюючих органів.

Однак, незважаючи на вихід на ринок Нью-Йорка, нещодавні повідомлення пов'язують компанію Wynn Resorts з потенційним продажем бізнесу спортивних ставок.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации