• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Останній самородок від Betsoft: втрачені таємничі скрині

Компанії Betsoft вдалося піднести нам розкішний подарунок, випустивши новий ігровий автомат на археологічну тему. Слідом за грою "Lost", яка, до речі, є ідеальною анаграмою слота, гра" Lost Mystery Chests " занурює нас в серце Стародавнього Єгипту, приймаючи свій власний виклик - довести 3D графіку і можливості до межі. Сильніше, ніж Індіана Джонс, герой доктора Дакоти Боунса повертається, вирішивши, як ніколи, дістати в свої руки таємничі скрині зі скарбами, Загублені в меандрах піраміди. Пішли його учень Фарук і страшна мумія! На цей раз завдання полягає в тому, щоб більше зосередитися на золоті і розшифровці ієрогліфічних символів. До його виходу 24 лютого 2022 року давайте разом відсунемо двері "загублених таємних скринь"!

Слот для всіх шукачів золота

Компанія Betsoft Gaming домоглася значного прогресу з часів слота "Lost", RTP якого становив всього 93,80%. Онлайн-гравці будуть раді перейти від максимальної виплати в 140 000 монет до можливості виграти в 2 520 разів більше своєї ставки, а також бездепозитні бонуси за реєстрацію але по дорозі вони втратять кілька анімацій і барабанів!

Розташований в освітленому факелами склепі, цей новий опус відбувається на барабанах 3x3 і, на щастя, має 10 ліній виплат. Нас чекає безліч сюрпризів з символами у вигляді золотої піраміди або хреста Анкх. Як WILD і Scatter, Mystery Chest збільшує виграш до 250x ставки, займаючи місце інших символів в правильних комбінаціях, а також відкриває двері до Free Spins.

Якщо вони не змусять себе довго чекати, гравець на реальні гроші може активувати функцію Buy Feature, щоб автоматично запустити до 6, 8 або 10 безкоштовних обертань за допомогою х40, х53 або х66 від загальної суми ставки. Експлорер Дакота Бонс права-стояти на сторожі хорошого!

Скриня зі скарбами в потрібний час!

У цій новій полюванні за скарбами кожен спін обіцяє феєрверк виграшів! Цей ігровий автомат демонструє нам всілякі кольори, але особливо яскраве золото, наповнюючи нас таємними скринями, які, як матрьошки, містять бонуси і безліч інших подарунків!

Компанія Betsoft підтверджує, що один спін еквівалентний появі від 3 до 5 ящиків. Щоб обертати барабани, ставка варіюється від €0,10 до €150. Не варто поспішати, рано чи пізно камені вишикуються в лінію з виграшами від x2 до x5 на лінію, і з'являться прибуткові символи Ankh або Pyramid, які множать ставку в 20 або 50 разів.

Після запуску безкоштовних обертань є можливість отримати ще до 9 скринь і 10 обертань з лінійним винагородою від 50x до 200x вашої ставки. Вибравши цей Археологічний слот, око Уджата і Священний Скарабей більше не будуть зберігати для нас секрети, і ми гарантовано отримаємо безкоштовні обертання і призи у великій кількості!Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации