• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Фіскальні принтери для вашого бізнесу у Києві, Львові, Хмельницькому, Луцьку, Чернівцях та інших містах України

Підприємства у сфері реалізації товарів та послуг активно використовують торговельно-електронне обладнання. Найбільший попит мають фіскальні реєстратори. Спеціальні пристрої поєднують у собі фіскальну плату, принтер чеків і використовуються для зберігання та передачі даних про касові операції.

Компанія Gera-Service пропонує до вашої уваги надійні фіскальні реєстратори перевірених брендів за доступними цінами. Ви можете переглянути онлайн-каталог фіскальних реєстраторів https://gera-service.com.ua/ua/fiskalne-obladnannia/ та вибрати відповідне торгово-електронне обладнання за своїми потребами.

Фіскальний реєстратор чи касовий апарат?

Фіскальний реєстратор MG N707TS у КиєвіБагато хто плутає фіскальні реєстратори та касові апарати. Це принципово різне електронне обладнання. Головна відмінність - фіскальний реєстратор обов'язково підключається до ПК і працює у комплексі зі спеціальним програмним забезпеченням. У цей час ККА повністю автономний пристрій. При роботі з реєстратором немає необхідності вносити інформацію про суму покупки вручну, що повністю виключає можливість помилки внаслідок людського фактору. Використання фіскального реєстратора дозволяє покращити якість та швидкість обслуговування клієнтів, надати робочому місцю продавця чи касира більш презентабельний вигляд. На сайті Гера-Сервіс gera-service.com.ua представлені пристрої перевірених брендів, які мають попит на ринку. Ви можете замовити відповідний девайс за лічені хвилини та отримати консультацію досвідченого менеджера.

Чому варто звернутися до Gera-Service?

Фахівці компанії готові автоматизувати роботу будь-якої торгової точки під ключ. Ми пропонуємо допомогу у виборі торгово-електронного обладнання та найвдаліші рішення щодо автоматизації об'єктів торгівлі та закладів громадського харчування. За плечима фахівців Гера-Сервіс сотні успішно реалізованих проектів та десятки позитивних відгуків клієнтів. У нас ви можете купити недорогі, але надійні пристрої, що мають компактні розміри. Ми не просто спеціалізуємося на продажі електронного торгового обладнання, але й також пропонуємо широкий спектр додаткових послуг:

  • первинне підключення та налаштування програмного забезпечення;
  • навчання персоналу;
  • подальше сервісне обслуговування;
  • реєстрація у податковій.


Особливості вибору фіскальних апаратів (принтерів) та купівля їх у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі


Більшість покупців торгової електроніки при виборі техніки звертають увагу насамперед на ціну. Це неправильний підхід. Обирати обладнання слід з урахуванням розмірів торгової точки, прохідності об'єкта, необхідності додаткового функціоналу та опцій. Для невеликих торгових точок із незначним потоком покупців потрібні бюджетні варіанти фіскальних принтерів (апаратів) від GERA SERVICE. Це доступні за ціною моделі, такі як MG N707TS, які відрізняються надійністю та простотою використання. Для великих магазинів та супермаркетів варто купити більш функціональні термінали. У нас на сайті ви можете замовити фіскальний реєстратор одного з відомих виробників, які відрізняються високою якістю та тривалим терміном безперебійної роботи. Процес покупки займе трохи часу.

Ми організуємо швидку доставку та підключення обладнання, щоб ваш бізнес працював злагоджено, як годинниковий механізм. В онлайн-каталозі представлений докладний опис кожної моделі, ціни, фото, відгуки попередніх покупців, що полегшує вибір і дозволяє швидко зорієнтуватися в асортименті. Для замовлення доступні не тільки реєстратори, а також касові апарати, принтери чеків, етикеток та інша техніка.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации