• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

У яких випадках необхідне безперебійне джерело живлення у будинку

У яких випадках необхідне безперебійне джерело живлення у будинку

Не всі побутові споживачі електричного струму із заводу виробника мають гарний захист від перепадів напруги. Стрибки в однофазній мережі можуть відбуватися з десятків причин кілька разів на добу. Якісне джерело безперебійного живлення https://elektrokonyk.com.ua/ups-dbzh/ бере на себе всі ризики. Не лише вирівнює вихідну напругу, а й забезпечує автономну роботу деяких побутових приладів.

Економія на ремонті техніки

Це основна аргументація, яку пропонують виробники ДБЖ. У цьому немає прихованих корисних мотивів, грамотно підібраний прилад дійсно зберігає електронну начинку найчутливіших споживачів. Не допускає, щоб різке підвищення або зниження напруги призвело до відключення або пошкодження мікросхем. Але, корисний прилад у будинку необхідний й для інших цілей:

 1. Безперебійна робота критично важливої апаратури.
 2. Додаткове живлення для систем безпеки помешкання.
 3. Підключення чутливої комп'ютерної техніки, телевізору та модему.
 4. Захист від вимкнення газового котла в опалювальний сезон.
 5. Можливість зарядити телефон або ноутбук під час вимкнення живлення.

Джерела безперебійного живлення справді корисні, як у квартирі міського мешканця, так і на дачі за межами великого міста. Досить місткий, він забезпечить роботу мобільних девайсів протягом довгого періоду. Не перетворить тимчасове відключення централізованої подачі електричної енергії на невелику трагедію.

Як вибрати відповідний ДБЖ

Перед тим як вирішитись на покупку, необхідно визначитися з найголовнішими технічними та експлуатаційними параметрами. У деяких випадках власнику нерухомості може знадобитися, щоб весь будинок залишався з безперебійним підключенням до електромережі. Але найчастіше підключають лише окремі споживачі. Для грамотного вибору необхідно орієнтуватися на такі технічні показники:

 • вирахувати середнє навантаження при підключенні всіх споживачів;
 • наскільки довго має бути автономним акумулятор;
 • наскільки сильними стрибками страждає побутова мережа в будинку чи квартирі;
 • чи є можливість у майбутньому самостійно замінити АКБ.

Не варто нехтувати останньою рекомендацією. Батарея, у будь-якому джерелі безперебійного живлення – витратний матеріал. У міру експлуатації вона поступово втрачає свою місткість та функціональність. Якщо в конструкції використовується стандартна батарея з відносно простим підключенням, із заміною елемента не виникне проблем. Інакше, через кілька років власникові доведеться купувати абсолютно нове безперебійне джерело живлення за повну вартість.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации