• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Як вибрати мототрактор для фермерського господарства

Як вибрати мототрактор для фермерського господарства

Навіть відносно невелику ділянку землі, якою володіють фермери, набагато простіше обробляти за допомогою трактора, ніж ручною працею. Грамотно підібрана сучасна машина в каталозіhttps://westlviv.com.ua/mototraktory/ дозволить мінімізувати час на обробіток землі. Підвищити врожайність та дозволить комплексно обробляти рослини від посадки до збирання врожаю.

Головні технічні характеристики вибору

Завдяки досить широкому асортименту, серед якого представлені лише перевірені зразки сільськогосподарської техніки, потенційний покупець може підібрати найоптимальніший мототрактор під потреби господарства. Залежно від технічних характеристик техніка може підвищити економічну віддачу від ділянки розміром від 1 до 12 гектарів. А основними критеріями вибору варто виділити:

 1. Потужність дизельного чи бензинового мотора.
 2. Кількість швидкостей у трансмісії, як вперед, так і назад.
 3. Гідравлічна система має переваги перед механічним приводом.
 4. Розмір та ширина коліс для обробки на деяких видах ґрунтів.
 5. Зовнішній вигляд та наявність додаткових функцій теж має значення.

Важливо: не варто концентрувати увагу лише на одній чи двох характеристиках. Вибір техніки має бути максимально комплексним. Тільки в цьому випадку трактор виконуватиме всі покладені на нього обов'язки й не ламатиметься від надмірних навантажень невластивих йому.

Дизельний або бензиновий двигун

Кожен силовий агрегат має свої позитивні сторони. Так, бензиновий мотор набагато простіше запустити в роботу, як у літню спеку, так і з приходом холодної пори року. Але він традиційно має менший ресурс та не може похвалитися хорошими тяговими зусиллями. Підходить для найменших мототракторів для невеликих ділянок землі. Дизельні двигуни мають такі експлуатаційні переваги:

 • споживають трохи менше палива при більшій тяговій силі;
 • мають значний робочий ресурс до капітального ремонту;
 • можуть годинами працювати, та не потребувати зупинки на охолодження;
 • чудово справляються з підвищеними навантаженнями на полі;
 • можуть тягнути за собою завантажений причіп.

Не варто забувати, що дизель економічно вигідніший у повсякденній чи сезонній експлуатації. Але тільки за деяких умов. Трактор необхідно заправляти лише якісним, добре очищеним дизельним паливом. Не забувати регулярно проводити технічний огляд, своєчасно змінювати витратні матеріали та технічні рідини.

Мототрактор допомагає домогтися віддачі будь-якого фермерського господарства. Підвищує врожайність ділянки та мінімізує необхідність великої кількості ручної праці найманих робітників чи членів сім'ї.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации