• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Сонячні батареї та пеленгатори радіоефіру від волонтерів «Сокира Волі»

Забезпечення освітлення та зв’язку для військових в умовах ведення воєнних дій в Україні – нагальна потреба, яку ефективно вирішують фахівці проекту «Сокира Волі». Інженери проектують та виробляють для ЗСУ пересувні сонячні станції, батареї, а також пеленгатори радіоефіру. Автономне та компактне обладнання вже активно використовується у деяких підрозділах збройних сил України.

Сфера використання сонячних батарей

Сонячні батареї та панелі від ЗСУЗ початком війни в України пересувні сонячні електростанції отримали величезний попит з боку військових. Таке обладнання почали залучати для живлення малопотужних приладів у «польових» умовах та спеціалізованих підрозділах, де не має стаціонарних електромереж. В деяких випадках сонячні батареї використовуються, як елемент резервного електроживлення на випадок перебоїв у роботі основної мережі.

Спеціалісти проекту «Сокира Волі» вже декілька місяців у якості волонтерів поставляють на фронт, у зону ведення активних бойових дій сонячні батареї, електростанції, а також пеленгатори радіоефіру. Виробництво організовано на найвищому рівні коштом, що волонтерам вдається зібрати під час благодійних акцій.

На блокпостах необхідні дві речі - якісний зв'язок та освітлення

З початку військових дій на території України потреба у сонячних батареях, пеленгаторах радіоефіру та автономних елементах живлення збільшилась у декілька разів. Деякі підприємства переформатували своє виробництво та перейшли на «військові рейки». Група волонтерів створила проект «Сокира Волі», що забезпечує та організовує допомогу українським військовим безкоштовно, зокрема виготовлення приладів та устаткування для автономного живлення.

Організація виробляє сонячні батареї та електростанції невеликої потужності, які можете замовити за посиланням https://sokiravoli.com/solar-station.html. Вони можуть бути джерелом електроенергії та виступати в якості резервної акумуляторної батареї. Таке устаткування уже працює на блокпостах та у зоні бойових дій, використовується для чергового освітлення, підзарядки мобільних телефонів та інших цілей.

Виробництво, доставка сонячних батарей та пеленгаторів радіоефіру, організація роботи з обладнанням потребує певних зусиль. Представники організації «Сокира Волі» виконують усі необхідні роботи для поставки максимально якісного та такого необхідного обладнання для ЗСУ. Сонячні батареї мають відмінну якість, компактні розміри та достатньо велику ємність, якої буде вдосталь для освітлення, зарядки засобів зв’язку та іншого обладнання.

Ми розуміємо, що в умовах воєнних дій армія потребує максимально простих та надійних рішень. Саме тому волонтери «Сокира Волі» поставляють ЗСУ обладнання, з яким зможе впоратись будь-який солдат. Сонячні батареї власного виробництва стануть чудовою альтернативою бензиновим чи дизельним генераторам.

Волонтери «Сокира Волі» організовують постачання сонячних батарей та пеленгаторів радіоефіру відповідно до попиту військових та під замовлення. Однієї сонячної батареї може бути достатньо, щоб забезпечити електроенергією, освітленням, засобами зв’язку один блок-пост чи військову точку на фронті у разі критичної потреби та відсутності централізованого електропостачання.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации