• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Роз'єми N-типу - характеристики, особливості, матеріали

Роз'єми N-типу - характеристики, особливості, матеріали

Роз'єм N-типу для коаксіального кабелю з'явився 1940 року, і літера "N" у його назві вказує на першу літеру прізвища винахідника роз'єму - Пола Нейла. Незважаючи на давню історію, цей тип з'єднання коаксіального кабелю в антенно-фідерних пристроях (https://selteq.com.ua/uk/antenno-fidernye-ustrojstva/) з доопрацюваннями використовується досі, і не вичерпав своїх можливостей. 

Призначення роз'єму

N type-роз'єми використовуються для з'єднань із середнім рівнем потужності сигналу, з частотою роботи до 11 ГГц, хоча в останніх моделей ця планка доходить до 20 ГГц (у роз'ємів, розрахованих на хвильовий опір 50 Ом). Середня потужність нових роз'ємів за частоти 20 МГц становить 5000 Вт, а на 2 ГГц - 500 Вт. 

Штекер і гніздо з'єднуються за допомогою накатного різьблення, тому роз'єми N-типу (https://selteq.com.ua/uk/n/) забезпечують стабільний сигнал під час вібрацій і змін положення пристроїв у просторі. 

Роз'єм із хвильовим опором у 50 Ом застосовується переважно для систем бездротового, стільникового та мобільного зв'язку, 75-омна версія - для кабельного телебачення. 

Особливості роз'єму

Подібно до всіх коаксіальних конекторів, тип N має центральну контактну жилу, і відповідний їй отвір. Різьба передбачає ручне закручування, хоча деякі варіанти мають у своєму розпорядженні шестигранну головку під ключ. 

Фактична потужність, яку передає роз'єм, залежить від виробника, а саме від того, які матеріали і покриття він використовує. 

Для корпусу конектора обирають латунь з напиленням, або пасовану сталь. Для гніздових контактів використовують обпалений берилієво-мідний сплав, фосфористу бронзу, або інший варіант - золоте, срібне, мідне напилення і пасивацію. На контакти штекера йде фосфориста бронза або латунь. Діелектрична частина виконується з флюорокарбону, ущільнювальне кільце - з силікону. На кабелі роз'єм фіксується за допомогою обтиску.

З'єднання штекера 50-омного роз'єму, який має товстіший штир, із 75-омним гніздом, у принципі, можливе. Але деякі гнізда з конекторами можуть при цьому пошкоджуватися, якщо їм не вистачить пружності - це залежить навіть не від виробника, а іноді від партії. 

Де придбати роз'єми N-типу?

Популярність N-роз'ємів обумовлюється їхніми чудовими робочими характеристиками, надійністю з'єднання і невеликою ціною. Купити їх у всьому наявному асортименті можна в інтернет-магазині компанії "Селтек". Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации