• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Ключі ЕЦП та переваги токена

Ключі ЕЦП та переваги токена

Сучасні технологи торкнулися як фінансової сфери, так й документообігу. Тепер, щоб офіційно підписати будь-який документ, не обов'язково відправляти його у паперовому вигляді з кур'єром в інший кінець міста чи навіть в інший куточок країни. Secure Token 338M - це спеціальний USB накопичувач, на якому знаходиться електронний підпис власника компанії або звичайного підприємця.

Особливості користування ЕЦП

Компанія ТОВ ЛВОЛЛЕТ займається не тільки створенням унікального електронного підпису на захищеному носії, але й допомагає в налаштуванні індивідуальних даних. Ключ містить криптографічний набір даних, які неможливо підробити. Він дає змогу ідентифікувати унікального користувача. До основних переваг використання електронного цифрового підпису варто віднести такі фактори:

 1. Висока гарантія цілісності документа у процесі експлуатації.
 2. Точна ідентифікація користувача, який підписує документ.
 3. Неможливість у майбутньому відмовитися від авторства залишеного підпису.
 4. Простота ведення сучасного електронного документообігу.
 5. Отримання широких повноважень державних послуг дистанційно.

Важливо: на відміну від альтернативних способів зберігання ключа, Secure Token 338S гарантує найвищий рівень захищеності. Ключ постійно знаходиться в руках лише відповідальної особи. Його можна тримати в сейфі та не переживати, що стороння людина може її скопіювати на інший носій.

Принцип роботи з USB токеном

Виробник використовує для створення ключів максимально надійні носії, термін служби яких при повсякденних навантаженнях становить не менше 25 років з моменту покупки. Принцип роботи максимально простий, щоб залишити свій електронний підпис, необхідно вставити накопичувач у відповідний роз'єм стаціонарного комп'ютера чи ноутбука. До інших особливостей варто додати:

 • ключ на носії знищується, якщо було більш ніж 7 спроб підібрати пароль;
 • достатня кількість пам'яті на носії для ключа та додаткової інформації;
 • декілька стандартів довжини електронного підпису;
 • фізична міцність самого ключа у металевому або пластиковому корпусі.

Не варто недооцінювати важливість електронного підпису у сучасному світі. Ключ Secure Token 337F відкриває доступ до ширших можливостей ведення бізнесу з найближчими та далекими партнерами. Спрощує документообіг із податковою службою та іншими державними органами.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации