• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Як вибирати двоярусне ліжко

Двоярусні ліжка – практичний варіант, що має низку переваг у порівнянні зі звичайними ліжками. Вони дозволяють заощаджувати простір, можуть виконувати низку додаткових функцій, гармонійно вписуючись в інтер'єр приміщень.

Найчастіше такі ліжка використовують як спальні місця для дітей, рідше - для дорослих. Для дитячих кімнат виготовляються моделі, де основною відмінністю є дизайн або забарвлення. Зовнішній вигляд допомагає підібрати ліжко відповідно до інтер'єру дитячої кімнати.

Проте якщо ви бажаєте придбати більш класичний варіант ліжка і у вас виникають труднощі з цим, то фахівці магазину Kram-UA з радістю вам допоможуть вам у виборі. В асортименті інтернет-магазину широкий ряд різних моделей, що відрізняються характеристиками та функціоналом. У вас також є можливість купити диван-ліжко як вже в готовому варіанті, так і оформити індивідуальне виконання під замовлення.

6398fcdf75c9a.jpeg

Крім зовнішнього вигляду, двоярусні ліжка можуть відрізнятися за такими ознаками:

 • кількістю спальних місць – для одного або двох дітей;
 • функціональністю – оснащені місцем для ігор, горищем, гіркою;
 • матеріалами виготовлення – металеві чи дерев'яні (дуб, сосна).

Двоярусні ліжка можуть бути для однієї дитини. В такому разі перший ярус є дитячим куточком, місцем для ігор. Можлива наявність дитячої гірки, письмового столу, полиць для книг тощо.

Моделі на двох зі спальними місцями на обох ярусах (стандарт) призначені тільки для сну і, як правило, не мають додаткових функцій, хоча можуть мати у своїй конструкції додаткові ігрові пристрої з обох боків.

Можливі варіанти для трьох осіб, де на першому ярусі два місця, а на другому одне. На першому поверсі можуть спати двоє дорослих, а на другому – дитина. Такі моделі трапляються рідко.

Критерії вибору

Перш ніж зробити вибір на користь тієї чи іншої моделі двоярусного ліжка, слід розібратися, які можуть виникнути незручності при їх придбанні, оскільки поряд з перевагами всі ліжка даного типу мають спільні недоліки:

 • висота – може спричинити незручності, якщо дитина її боїться, другий ярус оснащується бортиками для безпеки, але вони можуть спричинити незручності;
 • повітря - на висоті воно більш сухе і жарке;
 • психологічний фактор - у дитини, яка спить нагорі може розвинутися почуття зарозумілості, у тих, хто внизу – пригніченості;
 • технічний чинник – діти, які сплять на першому ярусі, часто скаржаться на скрипи, також бачити низьку стелю досить незвично, при дорослішанні можливі незручності, пов'язані з ростом.

Перераховані вище фактори можуть частково нівелюватися батьками за рахунок психологічного впливу на дітей або придбанням найбільш оптимального варіанту.

Основними критеріями вибору є:

 • міцність - необхідно ретельно перевірити ніжки, хитатися ліжко не повинно абсолютно, товсті рівні ніжки - найбільш надійний варіант;
 • висота ярусів – між першим та другим поверхом має бути відстань, що дозволяє дитині нормально сидіти на ліжку, краще брати із запасом, враховуючи майбутній ріст дитини, при цьому другий поверх не повинен бути надто високим;
 • висота бортиків – захищають другий ярус від можливого падіння, вони повинні бути міцними та зручними, якщо в них упиратися;
 • матеріал – найбільш прийнятними є натуральне дерево: дуб, береза, бук або сосна, у крайньому випадку ДСП;
 • сходи – для безпеки повинні розташовуватися під нахилом;
 • щаблі - повинні бути широкими та не слизькими (ДСП);
 • поручні – повинні вільно і без особливих зусиль використовуватись дитиною;

Також слід перевірити елементи фурнітури, які не повинні мати гострих граней або кінців, у спальних місцях слід перевірити міцність основи. Матраци бажано вибирати ортопедичні з наповнювачами з бавовни або льону.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации