• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Лазерна різка металу від компанії «Ardenz»

Лазерна різка металу від компанії «Ardenz»

Обробка металу – це важлива частина технологічного процесу для багатьох підприємств. Якщо потрібно замовити цю послугу, можна звернутися до фахівців компанії «Ardenz», які спеціалізуються на послугах обробки металу будь-якої складності. На сайті https://bzku.in.ua/ можна ознайомитися з особливостями співпраці та замовити послуги в залежності від потреб.

Особливості металообробки від компанії «Ardenz»

Чому вигідно замовляти металообробку в компанії:

  • Повний спектр послуг, починаючи з проєктування та закінчуючи виробництвом.
  • Виконання усіх послуг в необхідні терміни.
  • Доставлення готової продукції до клієнта.
  • Отримання знижок при замовленні великих партій.

Комплексна металообробка здійснюється на сучасному високоякісному обладнанні.

Особливості лазерної різки

Такий метод металообробки як лазерна різка металу відрізняється перевагами в порівнянні з іншими методами. В чому її особливості, дізнаємося далі.

Цей метод різання металу завоював популярність завдяки точності різу, можливості отримання вирізу будь-якої геометрії. Вона здійснюється на повністю автоматизованому обладнані. Це допомагає мінімізувати участь оператору у цьому процесі та дозволяє оптимізувати виробництво.

Фахівці компанії таким методом обробляють різні види металу, як чорного, так і кольорового. За допомогою лазерної різки можна обробляти нержавіючу сталь, алюміній, латунь, мідь, чорні метали. Метод використовується для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. До переваг методу можна віднести обробку деталей складних геометричних форм, потужність, швидкість, мінімальну похибку.

Де замовити зварювальні послуги?

Якщо потрібно замовити зварювальні роботи, можна звернутися до сайту компанії «Ardenz». Фахівці виконують контактне зварювання чорних та кольорових металів. Цей метод підходить для тонких деталей та дозволяє зварювати на будь-яких плоскостях.

Замовити зварювальні роботи можна на сайт компанії. Для цього потрібно залишити заявку на сайт та уточнити деталі. Фахівці компанії ознайомляться з замовлення та прорахують вартість. Далі потрібно укласти договір, після чого фахівці почнуть виконувати роботи. Готові роботи можна отримати з доставленням. Для отримання додаткової інформації можна звертатися за вказаними на сайті контактами.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации