• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Клініка репродуктивної медицини «Надія Одеса»

Клініка репродуктивної медицини «Надія Одеса»

Багато жінок мріють про народження дитини, але мають проблеми зі здоров’ям. Завдяки процедурі екстракорпорального запліднення можна виносити та народити здорову дитину. Сьогодні цей метод користується популярністю завдяки його ефективності та результативності. Клініка Надія пропонує процедуру ЕКЗ для усіх, хто бажає народити дитину. Як проводиться процедура, дізнаємось далі.

Послуги клініки: основні моменти

Фахівці клініки використовують сучасні методики у сфері ЕКЗ. Вони мають великий досвід в цьому напрямку. Це дозволяє вирішувати усі проблеми не тільки швидко, але й безпечно. Серед популярних послуг клініки:

 • Первинна консультація вагітної жінки.
 • Лапароскопія.
 • Психологічна підтримка.
 • Екстракорпоральне запліднення.
 • Консультація репродуктолога.
 • Спермограма.
 • Обстеження прохідності маткових труб.

Отже, клиника репродуктивной медицины Надия надає шанс жінкам відчути радість материнства.

Перед походом до репродуктолога потрібно підготувати результати лабораторних та інструментальних досліджень. Жінкам потрібно мати з собою УЗД органів малого таза, молочних залоз. Чоловіки мають принести з собою аналіз сім’яної рідини, який був зроблений не пізніше 3 місяців. Детальніше про підготовку до візиту репродуктолога можна дізнатися на сайті.

Де пройти процедуру ЕКЗ в Одесі?

Нерідко причиною ненастання вагітності виявляється непрохідність маткових труб. Після обстеження жінки на предмет непрохідності здійснюються дії по вирішенню цієї проблеми. Далі жінку підготовлюють до процедури штучного запліднення. З ключовими показниками клініки можна ознайомитися на сайті. Вони дозволять переконатися в ефективності процедури. Отже, у 85% жінок після процедури настає одноплідна вагітність. 93% жінок виношують дитину після програми ЕКЗ. Слід погодитися, що показники дійсно значні. Тому якщо вам поставили діагноз безпліддя, не слід опускати руки. Є можливість, що жінка зможе стати мамою. Для цього вона може скористатися програмою штучного запліднення.

Своє послуги у цьому напрямку надає клиника Надія, яка встигла зарекомендувати себе як надійний та безпечний медичний заклад. Записатися на консультацію можна на сайті клініки. На сайті можна детальніше дізнатися про саму процедуру та ознайомитися з часами роботи. Фахівці клініки нададуть необхідні консультації щодо виконання усіх послуг та їх вартості.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации