• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Як купити криптовалюту в Україні у 2023 році та де краще її зберігати

Як купити криптовалюту в Україні у 2023 році та де краще її зберігати

Знаходьте максимально живі відгуки, і навіть не бійтеся входити у діалоги на форумах з іншими користувачами, радячись, де і як купити криптовалюту краще

Популярність криптовалюти зростає з кожним днем, адже вона має дуже багато переваг у користуванні, у тому числі і над державними валютами. Звичайно, що для кожної людини усе нове здається чимось небезпечним та незрозумілим, проте таким чином зупиняється розвиток та втрачаються можливості. Тому не варто відкладати на потім вивчення світу криптовалюти, адже він відкриває великі можливості кожному користувачеві. 

У цій статті ми розповімо про:

 • поняття криптовалюти;
 • історію виникнення криптовалюти;
 • переваги у користування криптовалюти для користувача;
 • способи купівлі та зберігання криптовалюти;
 • варіанти заробітку на криптовалюті.

А також, надамо відповідь на популярне питання серед співвітчизників: “Як купити криптовалюту в Україні?”.

Що таке криптовалюта?

Нижче спробуємо простими словами описати, що таке крипта, як вона працює та як на ній заробити.

Криптовалюта - це один із видів цифрових активів, придбати який може будь-який користувач на спеціальній криптовалютній платформі. Цифрова валюта від фіатів (державних офіційних валют) відрізняється тим, що її не друкують, тому фізично її не існує, а також вона не піддається контролю жодній офіційній фінансовій організації, тому її вартість також ніким не контролюється на сьогоднішній день. 

Криптовалюта заснована на технології блокчейн. А блокчейн, у свою чергу, є ланцюжком блоків, у яких міститься інформація про усі попередні транзакції. Внести зміни або видалити будь-які дані у цих блоках неможливо, можна лише додавати нові.

Ціну на криптовалюту встановлює сам користувач, купуючи або продаючи її, адже на вартість будь-якого цифрового активу впливає сам попит на нього. 

Яка криптовалюта є першою у світі?

Першою криптовалютою є Біткоін, яка з'явилася у 2008 році. Вона ж найбільше користується попитом і сьогодні, займаючи більшу половину криптовалютного ринку. Також тікер BTC є частиною найбільш популярної пари у світі цифрової валюти - це криптовалюта Bitcoin та стейблкоін USDT. Для того, аби придбати Біткоін за гривню, слід спочатку обміняти її на стейблкоін у парі UAH-USDT, після чого виконати обмін у парі USDT-BTC. Обмінювати або купувати криптовалюту користувач може на будь-якій криптоплатформі, проте велику увагу слід приділити безпеці, адже в мережі існує занадто велика кількість шахраїв. 

У наступному пункті пропонуємо ознайомитися із перевагами, які отримує користувач при використанні криптовалюти.

Які переваги користувач отримує у використанні криптовалюти?

Криптовалюта відрізняється від фіатних валют не лише існуванням лише у мережі та відсутністю керування з боку державних організацій, а й іншими параметрами. Серед яких:

 1. Набагато менші комісії за переказ криптовалюти у порівнянні із банківськими переказами державних валют;
 2. Більш швидкі транзакції у порівнянні з банківськими системами переказів (перші займають зазвичай не більше 1 години, а останні - біля 3 робочих днів);
 3. Максимальна конфіденційність транзакцій, інформацію про які знає лише сам користувач;
 4. Можливість продати, обміняти або купити криптовалюту у будь-якому куточку світу у будь-який час, у той час як банки мають певні дні та години роботи. 

Отже, якщо ви не бажаєте, щоб держава відслідковувала ваші транзакції, не бажаєте сплачувати високі комісії банкам та підлаштовуватися під їх роботу, криптовалюта є ідеальним способом обміну коштами.

Тож де купити криптовалюту?

Де купити криптовалюту?

Купівля криптовалюти не передбачає прив'язки до певного місця, адже це актив, який існує лише в мережі. Саме тому ви можете купити криптовалюту і в Україні, і в Європі, і в Америці, і, навіть, перебуваючи на віддаленому острові. Для того, аби придбати цифровий актив все, що необхідно, це бути зареєстрованим користувачем криптовалютної платформи, мати доступ до мережі та володіти мінімальними знаннями у цій сфері.

Як обрати криптовалютну платформу?

До питання вибору платформи для купівлі криптовалюти потрібно підійти дуже відповідально, аби не натрапити на аферистів. Для цього звертаємо увагу на наступні параметри:

 • надійність та безпечність криптовалютної платформи;
 • адекватні комісії за транзакції;
 • великий вибір валют для купівлі;
 • зручність у користуванні;
 • наявність якісного сайту, соцмереж, блогу і тд.;
 • наявність сервісу підтримки, де працюють люди, а не роботи.

Все це легко можна знайти у відгуках користувачів на незалежних сайтах (зверніть увагу, что читати потрібно не відгуки на сайтах самих платформ, де вони ж самі можуть написати будь-що).

Також бажано, аби платформа рекомендувала проходити верифікацію, адже таким чином і користувач, і сама платформа є більш захищеною від дій шахраїв.

Звичайно, що кожний криптовалютний сервіс зацікавлений у збільшенні кількості активних користувачів, тому він робить усе необхідне для підтримання свого рейтингу, для отримання позитивних відгуків від користувачів та збільшення свого попиту. Проте будьте обережні і з такими платформами, про які ви знаходите виключно позитивні відгуки, адже це має наштовхнути на думку, що і це може бути скамом. Знаходьте максимально живі відгуки, і навіть не бійтеся входити у діалоги на форумах з іншими користувачами, радячись, де і як купити криптовалюту краще. 

Що потрібно знати, щоб купити криптовалюту?

Для купівлі криптовалюти володіти особливо важливими знаннями та навичками немає необхідності, а ось для торгування та заробітку на ній - обов'язково слід вміти аналізувати інформацію та продумувати свої кроки наперед. Саме тому якщо ви не хочете розбиратися із усіма можливостями і водночас складностями та ризиками криптовалюти, то можете скористатися наступними варіантами заробітку:

Вклад криптовалюти під відсотки

Відкриття стейкінг плану або криптодепозиту на криптовалютній платформі є так званим вкладом коштів під відсотки, про що знають у багатьох країнах світу протягом вже багатьох років. Відмінністю стейкінгу є те, що роблячи вклад користувач може обирати платформу, валюту та майже безкінечну кількість різноманітних планів, які можна відкривати одночасно. Вклад коштів під відсотки у банківських установах зазвичай можливий лише у державній валюті, а на криптовалютвних платформах у таких монетах: 

 • криптовалюта;
 • стейблкоін.

Перелік валют пропонує сама платформа без підпорядкування будь-яким іншим фінансовим органам влади, тому якщо у вас є конкретна монета, з якою ви бажаєте зробити вклад, то відразу це перевіряйте при виборі криптовалютного сервісу. Наприклад, криптовалютна біржа WhiteBIT пропонує вклади з різними монетами (більше 20 видів). Серед них:

 1. USDT
 2. BTC
 3. ETH
 4. EOS
 5. XLM
 6. XRP
 7. LTC

Також є різні криптодепозити за тривалістю: від 20 днів і до року, відповідно чим він довший, тим користувач отримує більші відсотки по його завершенню. 

Розвиток своєї реферальної програми

Ще одним досить простим способом заробітку на криптовалюті є розвиток власної реферальної програми шляхом збільшення кількості своїх активних рефералів.

Це працює наступним чином:

 • Користувач реєструється на криптовалютній платформі;
 • Рекомендує її своїм друзям;
 • Надсилає своє реферальне посилання зацікавленим друзям для реєстрації;
 • Отримує відсотки за комісії транзакцій своїх друзів. 

Тобто, сам користувач може взагалі не купувати криптовалюту, а просто рекомендувати платформу своїм друзям та отримувати приємні бонуси за їх активність. 

Кожна платформа самостійно встановлює правила та розмір відсотків. Тому якщо ви зацікавлені саме в такому виді заробітку, то оберіть платформу (зазвичай це централізовані криптовалютні біржі), на яких ви знайдете максимально високий відсоток для заробітку. Але ж і не забувайте дбати про безпеку своїх друзів, а, отже, відповідально підходьте до вибору платформи, яку ви плануєте їм рекомендувати. 

Далі наведемо приклади більш вигідних видів інвестування для користувачів, проте більш ризикових та таких, які потребують навичок аналізування світової політики та економіки.

Інвестування на довготривалу перспективу

Найбільш ризиковим, проте і найбільш прибутковим видом інвестування є інвестування у криптовалюту з довготривалою перспективою. Тобто, інвестор купує певну кількість монет і, грубо кажучи, забуває про них на певний час до того моменту, поки їх вартість не збільшиться у кілька разів чи більше. Звичайно, що важливо купувати не аби яку валюту та не у будь-який час, а саме тоді, коли ціна з тих чи інших причин на валюту впала, але має перспективу повторного рост у майбутньому. 

Користувач може інвестувати кошти сьогодні, а отримати прибуток через рік, два або десять. Тому в такий проект рекомендується інвестувати лише ті кошти, які користувачу не будуть необхідними саме зараз та, звичайно, що це мають бути не останні кошти людини, адже як не крути, а ризик у цифровому світі присутній. 

Інвестування у різні проекти 

Майже кожного дня у світі криптовалюти з’являються нові проекти, а отже, і нові можливості для інвесторів. Деякі із цих проектів є дуже успішними, вклавши у які можна отримати високі прибутки, проте, на жаль, деякі з них не є настільки вдалими, а тому і прибутковими для користувачів. 

Є певна частина інвесторів, які полюють саме за новими проектами, аналізуючи їх та враховуючи перспективу на майбутнє. Звичайно, що дуже важко вирахувати перспективу на майбутнє, тому це завжди ризик навіть для інвесторів з багаторічним досвідом. Через це вони ніколи не обмежуються одним проектом, а зазвичай вкладають кошти мінімум в 3.

Заробіток на обміну криптовалюти

Обмін криптовалют є останнім із видів заробітку на криптовалюті, про який ми розповідаємо у цій статті. Обмін криптовалюти є ідентичним обміну фіатів. Тобто користувач виграє на різниці курсів, вклавши та використовуючи одну і ту ж суму. Зазвичай прибуток не настільки великий у порівнянні із інвестуванням на довготривалу перспективу, проте це лише на перший погляд. Адже чим більше обмінів буде проводити користувач, чим більші суми він буде залучати, тим більшим буде і його прибуток. Все прямо пропорційно. До речі, ризики такого виду заробітку є мінімальними. 

Криптовалюта в Україні останнім часом набирає шалену популярність, тому розібравшись із усіма можливими видами заробітку, законами світу криптовалюти та правилами, а також вдумчиво та непоспішливо почавши інвестувати у криптовалюту, через певний час користувач почне отримувати задоволення від майже пасивного доходу на крипті. 

Успіхів!Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации