• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Сучасна продукція з нержавіючої сталі: гарантія якості

Нержавіюча сталь недарма користується великим попитом на українському ринку. Цей матеріал за багатьма критеріями виграє у інших різновидів сировини. Він міцний та стійкий до зовнішніх впливів, довговічний та естетично привабливий. з ним легко працювати, при цьому, він здатний витримувати великі навантаження в період експлуатації. Вироби з нержавійки використовуються повсюдно – у побуті, в промисловості, в будівництві. Сьогодні таку продукцію можна часто зустріти і в інтер’єрах.

З нержавійки виготовляють величезну кількість інтер’єрних виробів. Окрім перил та поручнів це:

 • козирки та навіси;
 • відбійники;
 • обшивка для колон, ліфтів та ін.

Нерідко виробники використовують разом з нержавійкою скло. Таким чином вдається створювати сучасні огородження для балконів, терас, атріумів. Сріблястий блиск сталі доповнений чистою прозорістю скла допомагають отримати максимально гармонічні за виглядом конструкції для дому, офісу чи інших місць призначення. 

Вироби з нержавійки – це сучасне і майбутнє сфери декору. Вони гарантують зниження витрат на обслуговування, прості та надійні в експлуатації, довговічні, гігієнічні. Така продукція коштує недорого, а виглядає на мільйон. Обирайте нержавіючі конструкції за типом, розмірами, ціною, призначенням. Компанія Metkov виготовляє широкий спектр виробів на замовлення та пропонує у продажі вже готові до встановлення товарищо можна переглянути на сайті https://metkov.com.ua/ua/.

Де використовуються перила з нержавіючої сталі

Серед популярних варіантів використання нержавіючої сталі – виготовлення конструкцій для забезпечення безпеки експлуатації сходів. Перила на сходи з нержавійки допомагають власникам вирішити одразу декілька задач:

 • створюють умови для безпечного використання сходів;
 • прикрашають сходові марші.

Такі конструкції виглядають дуже сучасно і роблять інтер’єр світлим, просторим. З наповненням зі скла вони є найбільш затребуваними серед аналогів.

Нержавійка – матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками. Вона стійка до зносу та витримує великі навантаження не втрачаючи привабливого вигляду. Приклад цьому – поручні з нержавіючої сталі. Вони весь час піддаються впливам ззовні – їх торкаються, на них падає пил, потрапляє волога. Але поручні зберігають не тільки міцність, а й привабливість. 

Перила з нержавійки користуються великим попитом. Одна з причин такої популярності – їхня універсальність. Не буде проблем в тому, щоб підібрати вироби для встановлення в житлових приміщеннях, на сходах в офісних будівлях, в ресторанах, готелях та інших місцях, де потреба в функціональності конструкцій збігається с бажанням встановити привабливі зовні та сучасні огородження. Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации