• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Зимова та літня гума у магазині Евроколесо

Зимова та літня гума у магазині Евроколесо

Заміна шин для власника автомобіля – це розповсюджена проблема. Окрім зміни по сезону необхідно міняти гуму на колесах в залежності від степенів зносу. Купити нову гуму може собі дозволити не кожен власник авто. А ось придбати якісну гуму б/у може кожен водій. Інтернет-магазин Евроколесо пропонує широкий асортимент гуми для авто різних моделей та марок. Ознайомитися з ними можна у режимі онлайн на сайті https://eurokoleso.com.ua/ua.

Як підібрати шини за параметрами

Серед особливих характеристик підбору гуми за параметрами можна відокремити:

 • Сезон.
 • Діаметр.
 • Ширина.
 • Профіль.
 • Бренд.

В залежності від сезону відокремлюють літню та зимову гуму. Звернувши увагу на виробника, можна залишити свій вибір на рішеннях таких відомих брендів, як Continental, Nokian, Yokohama, Michelin, Laufenn та інші. Гума відрізняється показниками надійності, міцності та тривалістю експлуатації.

Де замовити якісну гуму для авто?

Обираючи гуму у магазині Євроколесо, ви отримуєте надійні та якісні рішення для експлуатації. Скориставшись фільтром, можна підібрати гуму потрібної висоти та радіусу. Усі рішення з каталогу мають маленький відсоток зносу. При цьому вони реалізуються за доступними цінами. Отже, кожен клієнт може придбати для свого автомобіля гуму високої якості та при цьому зекономити на покупці. Для швидкого пошуку на сайті вказані популярні типорозміри гуми.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до сайту інтернет-магазину. Фахівці допоможуть у виборі та проконсультують за питаннями ціни на моделі шин та умов доставлення.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации