• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Компанія «Комтранс Україна» є виробник та постачальник автомобільної фурнітури

Фургони, причепи та напівпричепи після тривалої експлуатації втрачають свій робочий потенціал. Пошкоджується будь-яка деталь чи механізм. Щоб ремонтний процес був успішним елементи, що підлягають заміні вибирають з урахуванням їх якості.

Компанія «Комтранс Україна» є виробником та постачальником автомобільної фурнітури. Практика по-казує, що технічні характеристики автомобіля покращуються, якщо купувати і встановлювати на нього якісну фурнітуру. Замок дверей з внутрішнім відчиненням або замок з поворотною ручкою будуть мак-симально функціональними за умови їх якісного виготовлення та відповідності конкретної моделі вантажного автомобіля. Позитивно вплине це і на зовнішній вигляд техніки.

Безпека також тісно пов'язана з якістю. Використовуючи надійні замки, кільця, ремені можна забезпечити безпеку вантажоперевезення і зберегти при цьому сам вантаж. Замок врізний 124мм * 121мм для інструментального ящика і дверей фургона – механічно міцний виріб. Він виявляє тривалу опірність несприятливим погодним умовам. Опади будь-якого виду: дощ, сніг, лід, град не пошкоджують структуру матеріалу замку, і він здатний служити довго.
Якщо технічний стан вантажної техніки оцінюється як ідеальний, цього все ж таки недостатньо для пов-ноцінної доставки вантажу, що перевозиться. Потрібна спеціальна фурнітура. Максимальна надійність – одна з основних вимог, що пред'являються до автомобільної запірної фурнітури.

Безперешкодне пересування фургонів, причепів, напівпричепів по трасі визначає як справність техніки, так і наявність у ній відповідної фурнітури.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации