• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Люки у підвал від компанії «Комфорт Люк»

Люки у підвал від компанії «Комфорт Люк»

Підлоговий люк користується популярністю. Це затребуваний пристрій, який можна встановлювати у квартирах та будинках. Але не це можна робити не тільки для приватних будівель. Підлогові люки можна розміщувати в офісах та на промислових підприємствах. Отже, вони можуть встановлюватися саме там, де є необхідність спускатися до підвалу. Компанія КомфортЛюк https://komfortluk.com.ua/katalog/lyuki-v-pidvaI пропонує люки у підвал у різних модифікаціях. Звернувшись на до фахівців компанії, можна підібрати оптимальну модель за всіма критеріями.

Параметри вибору люків до підвалу

При виборі підлогових люків дуже важливо звертати увагу на головні характеристики. Серед них можна відокремити:

  • Посадковий розмір.
  • Розмір дверцят.
  • Світловий отвір.
  • Розмір по петлі.

Отже, одну з головних ролей вибору люків до підвалу грає саме розмір. Можна замовити модель, яка оптимально підійде за габаритами. Це можуть бути як маленькі люки, так і крупногабаритні. Вони можуть встановлюватися у великих приміщеннях.

При виборі також можна звернути увагу на механізм відкриття. Він може бути різним. Сьогодні можна придбати люки у підвал, які мають знімну ручку. Дуже популярні моделі йдуть з петлями та амортизаторами. Якщо ви бажаєте зробити люк непомітним, можна встановити приховані петлі.

Де купити підлоговий люк?

Якщо вас цікавлять якісні люки у підвал, можна відвідати сайт інтернет-магазину компанії. Вони легко монтуються та відрізняються зручністю та привабливим зовнішнім виглядом. Конструкція дуже проста та зручна. При цьому кожен люк надійно приховує вхід до приміщення. Але завжди можна легко отримати доступ до підвалу.

Сучасні підлогові люки розробляються таким чином, щоб гармонійно вписуватися до загального дизайну кожного приміщення. Його фарбують або покривають таким матеріалом, який зберігає властивості. Такий матеріал збільшує експлуатаційний період. Завдяки якісним матеріалам, якими покривають люк, він стає непомітним.

Якщо потрібен якісний люк, можна звернутися до магазину «Комфорт Люк». Асортимент моделей дуже різноманітний. В якості додатка до люка можна встановити надійний замковий пристрій. Люки реалізуються з гарантією якості. Власні розробки фахівців компанії – це гарантії довгого експлуатаційного терміну. Для вибору моделей люків до підвалу можна переходити до каталогу компанії. Для кожної моделі на сайті розміщений опис та вказана актуальна вартість. Це дозволить придбати оптимальну модель під потреби кожного замовника.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации