• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

У яких випадках потрібна легалізація документів

У яких випадках потрібна легалізація документів

Далеко не всі документи, які мають вагу всередині своєї країни приймаються за кордоном як офіційні Спеціальна юридична процедура, апостиль документів, дозволить підготувати необхідні папери для легалізації в інших країнах світу. Штамп апостилю може знадобитися для внутрішніх документів, зазвичай, архівного характеру.

Апостиль простими словами

Якщо максимально простим складом – легалізація будь-якого державного документа, для його юридичної сили поза кордонами власної країни, де він був виданий. Простий приклад, для вступу до закордонного вишу, абітурієнту необхідно надати як мінімум диплом про закінчення школи та низку інших паперів. Щоб документи з боку приймальної комісії не мали претензій, їх необхідно легалізувати на міжнародному рівні. Міжнародне право допускає наявність печатки апостилю лише на наступних типах паперів:

1. Офіційні папери, видані органами чинної влади.

2. Документи із суду, прокуратури та виконавчої служби.

3. Усі види адміністративних паперів з офіційними печатками.

4. Акти засвідчені дипломованим нотаріусом.

5. Усі офіційні позначки у документах, які потребують додаткового засвідчення.

Форма апостилю у різних країнах має свій вигляд. У деяких державах це спеціальний мокрий штамп, в інших може брати участь додаткового документа у вигляді сертифікату. На легалізацію це ніяк негативно не впливає, головне, щоб вся процедура була здійснена строго в рамках чинного законодавства.

Яку інформацію прописано в апостилі

За міжнародним законодавством є суворий список даних, які мають бути прописані при легалізації документації. Якщо навіть одного з пунктів немає, папери не прийматимуться офіційними особами іншої країни. Державні органи іншої країни мають повне право відмовити у наданні послуг, на які претендує людина. Головними пунктами варто виділити такі рядки:

- країна, яка подбала про видачу апостилю;

- дані посадової особи, що легалізує документ;

- індивідуальний штамп юридичної компетентної установи;

- дата та назва міста, де було поставлено апостиль;

- індивідуальний номер, який вноситься до загального реєстру документів.

Номер та штамп є найважливішими пунктами. Саме по цім даним і буде проводитиметься перевірка. Апостиль може бути написаний як однією, національною мовою, так і перекладений англійською або французькою. Другий варіант кращий, тому що дає більше переваг за кордоном. У кожному даному випадку апостиль ставиться у строго обмежені законодавством терміни.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации