• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Ілон Маск виявився причетним до загадкового явища у небі над Аляскою

Ілон Маск виявився причетним до загадкового явища у небі над Аляскою

У суботу жителі Аляски могли спостерігати дивне небесне явище — блакитну спіраль, яку хтось міг би сприйняти за портал в іншу галактику. Але, як швидко з'ясувалося, ні до НЛО, ні до інших галактик це явище не стосується. Натомість воно пов'язане безпосередньо з діяльністю Ілона Маска, - пишуть Запорізькі Вісті.

Жителі Аляски звикли до того, що ночами небо над їхніми головами переливається фарбами: північне сяйво — звичайне для цих країв явище. Однак у суботу серед зелених, червоних та фіолетових смуг світла з'явилася загадкова блакитна спіраль. Ніби десь біля Землі раптом народилася нова галактика.

Фотографії незвичайного явища, яке зникло так само несподівано і швидко, як і з'явилося, розлетілися соціальними мережами. Хтось припустив, що це справді було скупчення зірок, хтось — що до загадкового явища стосуються прибульці.

«Вона пролетіла над Аляскою під час прекрасного північного сяйва, приголомшивши багатьох нічних спостерігачів, включаючи мене,— заявив Associated Press відомий фотограф Тодд Салат, який спостерігає за північними сяйвами.— Повірте мені, спочатку я був зовсім спантеличений... і насолоджувався таємничим відчуттям невідомості».

Заспокоювати пана Салата та мешканців Аляски довелося вченим. Як пояснив космофізик Геофізичного інституту Університету Аляски у Фербенксі, за незвичайним явищем стоять Ілон Маск та його компанія SpaceX. За кілька годин до появи загадкової спіралі компанія здійснила запуск із космодрому в Каліфорнії ракети Falcon 9. Після того, як розгінний блок виводить ракету на орбіту, він від'єднується, а потім скидає надлишки палива в атмосферу.

"Коли це відбувається на великих висотах, паливо перетворюється на лід, - сказав експерт. - І якщо це відбувається при сонячному світлі, а ви знаходитесь в темряві на Землі, то ви бачите його як якусь велику хмару, яка іноді клубиться".

У цьому випадку хмара перетворилася на спіраль, оскільки розгінний блок ще й обертався.

Зазначимо, що це вже не перша поява блакитних спіралей у небі. Подібні випадки було зафіксовано, наприклад, у небі над Гавайями у січні цього року, а також у квітні 2022-го. Щоразу спіралі виникали після того, як SpaceX запускала свої космічні кораблі.

Ілон Маск на початку 2023 року повернув собі звання найбагатшої людини світу, його статки оцінюють майже в 200 мільярдів доларів. Одним з найбільших останніх придбань Маска стала соцмережа Twitter, яку він придбав за 44$ млрд.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации