• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Євроруберойд або пвх мембрана, що краще і як визначитися?

Євроруберойд або пвх мембрана, що краще і як визначитися?

Вибір між євроруберойдом та ПВХ-мембраною залежить від різних факторів, таких як бюджет, вимоги до якості та передбачуване застосування. Розглянемо кожен із цих матеріалів докладніше:

Євроруберойд рулонний:

Переваги: доступніша ціна в порівнянні з ПВХ-мембраною, хороша гнучкість, стійкість до механічних пошкоджень, широкий вибір оздоблень і кольорів.
Недоліки: менш довговічний у порівнянні з ПВХ-мембраною, може вимагати регулярного обслуговування та покриття захисними шарами.

Полівінілхлоридна мембрана:

Висока довговічність (зазвичай має гарантію на 20-30 років), стійкість до ультрафіолетового випромінювання, хімічно стабільна, не вимагає додаткового обслуговування, високий рівень герметичності.
Недоліки: більш висока вартість порівняно з євроруберойдом, обмежений вибір оздоблень та квітів.

При виборі між цими двома матеріалами рекомендується врахувати такі фактори:

 • Бюджет: Якщо ваш бюджет обмежений, євроруберойд може бути доступнішим варіантом. Якщо у вас достатньо коштів, ПВХ-мембрана може бути більш довговічним і надійним рішенням на довгострокову перспективу.
 • Вимоги до якості: Якщо вам потрібне надійне та довговічне покриття, ПВХ-мембрана може бути найкращим вибором, оскільки вона зазвичай має більш тривалий термін служби та високу герметичність. Якщо у вас немає особливих вимог і бюджет є ключовим фактором, євроруберойд може бути прийнятним варіантом.
 • Передбачуване застосування: Розгляньте умови експлуатації, кліматичні умови та особливості конкретного об'єкта. Наприклад, ПВХ-мембрана може бути кращою у випадку, якщо покрівля має великий ухил або схильна до впливу сонячного випромінювання, так як вона має хорошу стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

У будь-якому випадку, рекомендується проконсультуватися з професійним будівельним спеціалістом або інженером, щоб вони змогли оцінити ваші конкретні потреби та надати рекомендації на основі місцевих умов та вимог.

 

Який із цих матеріалів краще підійде для Київського регіону?

Для Київського регіону, при виборі між євроруберойдом та ПВХ-мембраною, слід врахувати такі фактори:

 • Кліматичні умови: Київський регіон характеризується помірно-континентальним кліматом, з теплим літом та холодною зимою. У таких умовах важливо вибрати матеріал, який буде стійкий до екстремальних температур, перепадів, а також можливих атмосферних впливів, таких як дощ, сніг та вітер.
 • Ухил даху Якщо дах має великий ухил, то важливо вибрати матеріал, який добре справляється з водовідведенням і не допускає протікання. ПВХ-мембрана зазвичай має хороші гідроізоляційні властивості і може бути більш підходящим варіантом у цьому випадку.
 • Бюджет: Якщо бюджет є вирішальним фактором, то євроруберойд може бути більш економічним варіантом, оскільки зазвичай має нижчу вартість порівняно з ПВХ-мембраною.

Обидва матеріали можуть бути використані у Київському регіоні, і вибір залежатиме від ваших конкретних потреб, бюджету та переваг. Рекомендується проконсультуватися з професійним будівельним фахівцем, який має досвід роботи з місцевими умовами та допоможе вам ухвалити правильне рішення, виходячи з конкретних факторів вашого проекту.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации