• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Як звикнути до життя із лінзами для очей

Насолоджуйтеся новим рівнем зорового комфорту і свободи, який контактні лінзи можуть подарувати. Гострий зір - це не лише нова якість життя, це нова якість бачення, якою ви можете насолоджуватися кожен день.

Миттєве покращення зору та відсутність необхідності носити окуляри - ось основні переваги контактних лінз. Проте перехід до їх використання може бути трохи неспокійним для тих, хто щойно розпочав користуватися цими пристроями. У цій статті ми розглянемо кілька порад, які допоможуть вам звикнути до життя із контактними лінзами, зробити цей перехід комфортним і насолоджуватися якістю бачення.

Вибір лінз та професійна консультація в магазині оптики

Перший крок до комфортного користування контактними лінзами - це вибір правильних лінз. Це може бути призначенням для корекції міопії, гіперметропії, астигматизму чи пресбіопії. Перед тим як купувати лінзи для очей, завжди консультуйтесь з фахівцем у магазині оптики. Вони допоможуть вам підібрати лінзи, які відповідають вашим потребам і забезпечать комфортне носіння.

Знайомство з технікою вставлення та виймання лінз

Однією з найбільших перепон при переході на контактні лінзи є навички вставлення і виймання лінз з очей. Потрібно вчитися робити це обережно і за правилами:

 1. Мийте руки: Перед тим як торкнутися лінз, завжди мийте руки милом і водою, а потім добре їх обсушіть чистим рушником.

 2. Використовуйте дзеркало: Використовуйте дзеркало для того, щоб побачити, куди вставляти лінзи. Поставте його на рівні очей для зручності.

 3. Вставлення: Використовуйте вказівний і середній пальці однієї руки для тримання верхньої та нижньої повік і відкриття очей ширше. Іншою рукою тримайте лінзу і обережно помістіть її на районі зору на сірнику (білок очей).

 4. Виймання: Вставте лінзи та поверніться до дзеркала. Використовуйте вказівний палець для утворення присмоктувального ефекту та виймайте лінзу обережно.

 5. Практикуйте: Вивчіть ці дії, повторюючи їх регулярно, щоб стати вправнішими в користуванні контактними лінзами.

Дотримуйтесь рекомендацій з догляду

Комфортне користування контактними лінзами вимагає дотримання правил догляду за ними. Використовуйте розчин для лінз, який рекомендований виробником, і змінюйте його щоденно. Очищуйте лінзи від бруду та білка за допомогою розчину для очищення. Забезпечте лінзам правильне зберігання у контейнерах із чистим розчином.

Поверіть свої очі та пам'ятайте про огляди

Регулярно відвідуйте лікаря-офтальмолога для огляду та контролю за здоров'ям ваших очей. Важливо вести активний діалог з лікарем про ваші відчуття і, якщо виникають питання або проблеми, негайно звертайтеся до фахівця.

Контактні лінзи можуть змінити ваш спосіб життя, роблячи його більш активним та комфортним. Нехай перехід до їх використання буде легким і безпечним завдяки правильному вибору, вивченню навичок вставлення та виймання, дотриманню правил догляду та регулярним відвідуванням лікаря-офтальмолога. З гострим зором та контактними лінзами ви будете готові до зустрічі зі світом.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации