• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48, +38 (097) 475-20-95
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Онлайн школа англійської мови

Онлайн школа англійської мови

Вивчання англійської мови актуально завжди. Сьогодні кожна людина може вивчати англійську мову не докладаючи зусиль. Наприклад, онлайн школа англійської мови English Mate – це сучасний заклад, де кожен може отримати знання англійської мови в зручному для нього форматі. Який формат обрати, та що потрібно для вивчання, дізнаємось далі.

Особливості вивчання англійської мови в школі English Mate

Школа використовує комунікативний підхід до навчання. Він складається з можливості опанувати навички розмовної мови та сприйняття на слух. Завдяки розмовній практиці людина скоріше починаєте отримувати навички англійської мови. Методологія також складається з можливості сприйняття мови на слух. На заняттях учні грають в інтелектуальні ігри, переглядають відео, фільми, лекції, прослуховують музику. Обговорюються завжди цікаві та актуальні теми. Це робиться не тільки індивідуально, але й в групі чи парі.

Які формати навчання англійської мови доступні?

Студенти можуть обрати оптимальний формат для вивчання мови. Доступні наступні формати:

  • Загальна англійська мова. Вона дозволяє вільно спілкуватися з іноземцями та дивитися фільми.
  • Інтенсивний курс – дозволяє підвищити рівень англійської мови за достатньо короткий час. Підходить для студентів з будь-яким рівнем знань.
  • Англійська мова для бізнесу – для тих, хто часто перебуває за кордоном та планує розвивати свій бізнес.

Кожен студент може отримати безкоштовні бонусні заняття. Для цього потрібно порекомендувати школу своїм друзям. Для детального ознайомлення з цією послугою можна звертатися до менеджера школи.

Переваги індивідуальних занять

Можна обрати курси англійської мови індивідуальні, які надають можливість фокусуватися на власних потребах та інтересах. Переваг від таких занять багато. Можна налаштувати програму під потреби кожного студента. Викладач буде приділяти набагато більше уваги. Не менш важлива особливість – це можливість розрахувати графік занять. Немає ніяких обмежень в часі, тому що графік дуже гнучкий. Це дуже зручно для кожного студента.

Отже, школа English Mate надає можливість усім отримати знання з англійської мови на тому рівні, на який вони розраховують. На сайті https://www.englishmate.online/ можна дізнатися більше про навчання та записатися на безкоштовне пробне заняття. Для отримання додаткової інформації можна звертатися до сайту школи. Менеджери нададуть усю необхідну інформацію щодо навчання.

 Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации