• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Перевага алюмінієвих вікон

Перевага алюмінієвих вікон

Сучасні технології пропонують досить широкий асортимент рам. Від традиційної деревини до максимально популярного пластику. Але щоб забезпечити максимальну надійність та захист будинку від негативних погодних явищ, краще купити алюмінієві вікна, які здатні прослужити не один десяток років. Крім цього, кольоровий метал має й інші, не менш важливі експлуатаційні та технічні переваги.

Сфера практичного застосування

Ще недавно алюмінієві рами вікон можна було побачити тільки в комерційних вітринах великих магазинів і заводських виробничих будівлях. Досить міцні алюмінієві вікна здптні утримувати скляні пакети істотних розмірів. Завдяки сучасним технологіям рами з кольорового металу можна використовувати та в інших архітектурних об'єктах:

 1. Стандартні та сучасні квартирні комплекси.
 2. Одноповерховий або багатоповерховий будинок.
 3. Заміська нерухомість незалежно від формату.
 4. Сучасне енергозберігаюче будівництво котеджів.
 5. Комерційна нерухомість незалежно від розмірів та форм.

У минулому в алюмінієвих рам був один суттєвий недолік. Шляхом хорошої провідності вони були причиною витоку значної кількості тепла з приміщення. У спекотне літо могли додатково перегрівати внутрішній простір будівлі. Сучасні технології вирішили цю технічну та експлуатаційну проблему. Рама ізолює приміщення від будь-яких погодних умов, які можуть негативно вплинути на комфорт та затишок в будинку, квартирі, офісному приміщенні.

Чому варто віддати перевагу алюмінієвим вікнам

Висока міцність рам може додатково бути елементом надійності в блочному будівництві. Крім цього, якщо будинок в процесі експлуатації дасть невелику усадку, рами перешкоджатимуть негативному впливу на склопакет. Стулки залишатимуться працездатні максимально тривалий термін, без необхідності повноцінного ремонту або заміни комплектуючих деталей:

 • профіль з алюмінію не боїться підвищеної вологості;
 • не псується від постійного впливу перепаду температур;
 • екологічна складова вища, ніж у пластику та деревини;
 • досить складно пошкодити в процесі експлуатації;
 • рама має мінімальну вагу в порівнянні з аналогами.

Якщо вас зацікавили на https://dobroplast.com.ua/vikna/ вікна алюмінієві ціна не повинна бути перешкодою для їхньої купівлі та монтажу. Максимально тривалий термін експлуатації, щонайменше 60 років, дозволить оцінити економічну перевагу перед будь-яким іншим аналогом. Достатньо за весь період терміну експлуатації замінити кілька разів ущільнювачі, щоб вікна алюмінієві мали початкову надійність та стійкість до негативних погодних факторів.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации