• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Трактор у фермерському господарстві

Трактор у фермерському господарстві

Ручна праця не дає можливості обробляти досить велику ділянку землі. Сільськогосподарська діяльність із застосуванням машин підвищує врожайність та мінімізує необхідність у найманій робочій силі на сезон посадки та збирання врожаю. Купити мінітрактор буде правильним рішенням, якщо ділянка землі дорівнює чи перевищує один гектар.

Універсальність невеликого трактора

Незважаючи на відносно невеликі фізичні розміри, техніка має чудові технічні та експлуатаційні характеристики. На відміну від китайських аналогів, японська сільськогосподарська техніка здатна пропрацювати набагато довше, вимагаючи від власника заміну витратних матеріалів. Надійність та невибагливість в обслуговуванні, головні переваги трактора з Японії. До інших переваг варто додати:

 1. Можливість підключення різноманітного навісного обладнання.
 2. Чи здатні працювати в широкому діапазоні температур (влітку та взимку).
 3. Мінімальне споживання дизельного пального чи бензину.
 4. Якісна система охолодження заборонить перегрів техніки.
 5. Широкий асортимент техніки під різноманітні завдання.

Трактор настільки універсальний, що він нормально справлятиметься із завданнями з оранки, збирання врожаю, покіс трави, транспортні послуги з доставки різноманітних вантажів. Купити японський міні-трактор стоїть до початку сільськогосподарських робіт. Щоб мати можливість розібратися в його органах управління та докупити все потрібне навісне обладнання.

Особливості експлуатації трактора

На відміну від повнорозмірної версії міні трактор розрахований тільки на певні види навантажень. Він без проблем зможе зорати навіть поле середніх розмірів, але на це піде трохи більше часу. Головне, не перенавантажувати його надмірними навантаженнями. Помірна експлуатація дасть більше переваг. До інших особливостей варто додати:

 • використовувати тільки відповідні види навісного обладнання;
 • заправляти якісним пальним та мастильними матеріалами;
 • в холодну пору року дати техніці добре прогрітися;
 • своєчасно змінювати витратні матеріали на нові комплектуючі.
 • спочатку вибирати максимально відповідний трактор.

Не варто перейматися рахунок комплектуючих. Запчастини для трактора завжди є у необхідній кількості. У міру природного зношування або непередбаченої поломки, відновити працездатність сільськогосподарської техніки не складе труднощів. Але, як було зазначено вище, японська техніка досить надійна і живуча, якщо спочатку дотримуватися простих правил експлуатації та не порушувати їх регулярно.

 Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации