• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Неймовірна ціна на Автомобільні ваги від компанії Metas

Неймовірна ціна на Автомобільні ваги від компанії Metas

Якщо необхідно зважити вантажівку та спецтранспорт, доцільно використовувати спеціальні ваги. Вони використовуються для вантажівок. Великовантажних транспортних засобів, автомобілів і т.д. Автомобільні ваги від фірми Metas є незамінними, коли йдеться про зважування спецтранспорту та вантажних автомобілів. Якщо потрібно придбати такі ваги, можна звернутися до фахівців компанії та підібрати якісні моделі виходячи з потреб.

Вибір автомобільних ваг: на що звернути увагу

Автомобільні ваги мають певну конфігурацію. При цьому можуть бути виготовлені в різній комплектації. На які параметри слід робити орієнтацію під час вибору моделей автомобільних ваг:

  • Довжина виробу.
  • Максимальна вантажопідйомність.
  • Тип фундаменту.
  • Розміри платформи.

Процес зважування здійснюється за допомогою заїзду транспортного засобу на платформу. Терези мають спеціальний термінал, який відображає дані про вагу. Немає необхідності додатково монтувати пандус для встановлення. Завдяки цьому вони досить легко та швидко монтуються на різних ділянках.

Автомобільні ваги: ​​рішення для клієнтів

Автомобільні ваги можуть містити різні елементи автоматизації. Це робить їх ефективними та надійними в роботі. Процес зважування суворо контролюється завдяки наявності відеоспостереження. Наявність системи позиціонування дозволяє точно визначати положення вантажного автомобіля на платформі з вагами. Облік даних відбувається в автоматичному режимі. Це значно спрощує збір та аналіз даних.

Переваги використання автомобільних ваг

Кожна модель вагового обладнання для зважування спецтранспорту має низку основних переваг. До них можна віднести можливість використання на будь-яких поверхнях, компактні розміри та невелику вагу, наявність вбудованого акумулятора для забезпечення мобільності, можливість підключення до комп'ютера та принтера.

В асортименті моделі ваги максимальної вантажопідйомності на 60 і 80 тонн. Це ключове обладнання, яке дозволяє зважувати вантажний транспорт з максимальною точністю та зручністю. Моделі вагового обладнання повністю відповідають вимогам. Це робить їх затребуваними у різних комерційних та промислових галузях. Для ознайомлення з моделями можна звертатись на сайт компанії. Тут можна вибрати оптимальну модель під будь-які запити та ознайомитись з актуальною вартістю.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации