• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Саморегулюючий кабель для обігріву труб та водостоків: основні особливості

Саморегулюючий кабель для обігріву труб та водостоків: основні особливості

Проблема обмерзання труб, що забезпечують водопостачання та водовідведення, дуже знайома всім власникам приватних будинків та промислових об’єктів. І, щоб цього не трапилося, люди постійно купують спеціальні нагрівальні елементи, які називаються системами сніготанення та антиобледеніння. Одним із важливих елементів такої системи може стати спеціальний кабель, який може самостійно підлаштовуватися під погодні умови. Придбати такий нагрівальний елемент можна тут: https://teploman.com.ua/s-stjem-ant-zljedjeninnja/obigriv-trub-i-vodostokiv/.

Конструкція та принцип роботи

Для початку давайте розберемося, як саме працює кабель, що саморегулюється. Перш за все варто звернути увагу на конструктивні особливості такого обладнання. Кабель складається з кількох важливих елементів, а саме:

 1. Нагрівальних жил з міді. Основне джерело тепла в цьому випадку. Працює по звичайному принципу. На кабель подається енергія, через великий опір він починає нагріватися.
 2. Блока регулювання. Це спеціальна електрична матриця, які підключається до електричної системи об’єкта. З її допомогою кабель самостійно змінює температуру обігріву залежно від погодних умов.
 3. Ізоляції. Спеціальний захист від термічних пошкоджень, завдяки якому кабель може працювати тривалий період часу.
 4. Екранування. Забезпечує захист внутрішніх частин кабелю від дії електромагнітного випромінювання. Це важливо для промислових об’єктів, які можуть використовувати певне обладнання.
 5. Зовнішньої оболонки. Звичайний матеріал, який забезпечує високий рівень захисту від механічних пошкоджень.

Чому його варто придбати

Кабель, що регулюється самостійно, не просто так має великий попит серед власників приватних будинків та промислових об’єктів. Загалом його купують через такі основні переваги:

 1. Енергоефективність. Кабель самостійно підлаштовується під температуру навколишнього середовища, що дозволяє значно зменшити витрати на електроенергію.
 2. Універсальність. Використовувати кабель практично на будь-якій трубі. Він не вимагає однорідного середовища, на відміну від звичайного резистивного кабелю.
 3. Міцність. Саморегулювальний кабель відрізняється високим показником міцності, саме тому він може забезпечити тривалий термін експлуатації. Багато виробників заявляють, що такий нагрівальний елемент може прослужити понад пів століття.

Для того, щоб правильно вибрати саморегулювальний кабель, потрібно звернути увагу на низку характеристик. Перш за все це максимальна та мінімальна потужність – показники, які потрібно обов’язково розрахувати. Також уваги потребує тип екранування, матеріал ізоляції і температурний клас. Для додаткової інформації краще проконсультуватися із спеціалістом.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации