• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
  • Металлопрокат из Мариуполя

    На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
  • Поставки металлопроката под

    Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Що входить в поняття TIR запчастини для вантажних автомобілів

Що входить в поняття TIR запчастини для вантажних автомобілів

Вантажний транспорт постійно потребує регулярного оновлення деталей, адже його функціональність відображається на спроможності виконання певних задач. Тир автозапчастини являють собою деталі до вантажних автомобілів закордонного виробництва і придбати їх сьогодні в Україні не проблема.

Надійні сертифіковані TIR запчастини можна купити на сайті магазину ТОВ «Алтіс Авто» за приємною вартістю. Завдяки регулярному оновленню та розширенню асортименту на сайті можна знайти тир запчасті (Київ) від відомих світових виробників. Товар має супутню документацію та гарантію. До того ж клієнти компанії можуть розраховувати на технічну та гарантійну підтримку.

ТІР запчастини: поняття про деталі 

Існує певний вид деталей для вантажних автомобілів, які називаються ТІР запчастини. Вони призначаються для устаткування транспорту, який працює відповідно до міжнародної системи автомобільних перевезень, компанії якого підписали міжнародну угоду для безперешкодного перетину кордонів різних країн.

Проходячи регулярне технічне обслуговування машин за результатами яких зношені вузли замінюються іншими можна забезпечити функціональність будь-якому транспортному засобу.

Тир запчастини (Київ): які можна купити 

Тільки оригінальні тир запчастини (Київ) забезпечують функціональність грузовому автотранспорту, який займається міжнародними перевезеннями. Сьогодні реально замовити в одному місці товар, заощадивши кошти та час. 

Найбільший попит мають деталі мотора та редуктора, вузли системи охолодження, кермове управління, гальмівні колодки, ремні та фільтри. 

Запчастини тир є важливими елементами систем авто марок DAF, MAN, Volvo, Mercedes, Renault та напівпричепів. Деталь можна знайти по VIN-коду або звернутись до консультантів сайту.

Автозапчастини тир: як обрати

Враховуючи, що вантажний автомобіль має приїхати за призначенням відповідно до поставлених задач та долаючи величезні відстані, автозапчастини тир повинні бути виготовлені з надміцних матеріалів, стійких до зносу.

Деталі обираються згідно з маркою транспортного засобу, роком його випуску та іншими характеристиками. При виборі варто надати перевагу оригінальним запчастинам, що мають високі показники міцності. Своєчасна заміна зношених вузлів дарує відчуття впевненості, а доставка вантажу відбудеться за планом.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации