• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Металева тумба під інструменти

Металева тумба під інструменти

У будь-якій майстерні, на станції технічного обслуговування, робочому місці слюсаря є певний робочий ручний та електричний інструмент. Щоб нічого не втратити та точно знати, де лежить будь-яка викрутка, потрібна тумба під інструменти відповідного розміру. У численних ящиках можна згрупувати окремі інструменти так, щоб у процесі виконання завдання швидко знаходити саме те, що необхідно в цю хвилину.

Особливості металевої тумби

Зроблена з якісного та стійкого до механічних пошкоджень металу, тумба здатна прослужити максимально тривалий термін, не вимагаючи ремонту. Фактично, єдині ушкодження, які можуть виникати в процесі експлуатації металевих меблів – косметичні ушкодження у вигляді подряпин. До основних особливостей варто віднести:

 1. Металеві шухляди з фіксацією в заданому положенні.
 2. Додаткові упори, що перешкоджають повному висуванню.
 3. Вдало підібрана фурнітура для простоти експлуатації.
 4. Окремі ящики можуть мати замки безпеки.
 5. Невеликий нахил перешкоджає мимовільному відкриванню.

Стаціонарні інструментальні тумби мають особливу популярність. Але щоб робоче місце було максимально ефективним, варто доповнити його багатофункціональну поверхню. Правильно підібрана та куплена перфорованная панель забезпечить додаткове розміщення максимально затребуваного інструменту безпосередньо під рукою. У тому числі й витратними матеріалами.

Стелаж – універсальний помічник

Далеко не кожна майстерня та станція технічного обслуговування має додаткове приміщення, яке можна використовувати у складських цілях. Грамотно підібраний стелаж дозволить одночасно зберігати запасні частини, витратні матеріали та одночасно продавати їх. Достатньо міцний, стелаж із металу можна використовувати для наступних цілей:

 • зручне та безпечне розміщення каністр із моторною оливою;
 • популярна у водіїв хімія для догляду за авто;
 • численні витратні матеріали, ремені, свічки запалювання;
 • зручне зберігання фільтруючих елементів для палива, олії.

Завдяки металевій поверхні меблі досить просто підтримувати в оптимальній чистоті. Досить просто протерти ганчіркою змоченою в будь-якому мийному засобі. Металеві торгові стелажі можна налаштувати під товари будь-якої висоти, у тому числі такі, що мають досить велику вагу. Вони суттєво економлять вільний простір в обмежених за площею майстернях та магазинах.

 Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации