• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Електричний бойлер чи проточний водонагрівач: який водонагрівач вибрати?

Якщо гаряча вода все ж необхідна, постає питання що саме буде ефективніше: електричний бойлер чи проточний водонагрівач?

накопительный бойлер или проточный водонагреватель

Існують різні причини, через які може бути відсутнє централізоване гаряче водопостачання. Якщо гаряча вода все ж необхідна, постає питання що саме буде ефективніше: електричний бойлер чи проточний водонагрівач? Ми допоможемо вам вибрати новий прилад для гарячого водопостачання. Офіційний сайт дилера водонагрівачів Atlantic - https://atlantic-ua.com.ua/. Тут зібрані перевірені та надійні водонагрівачі, які ми з впевненістю можемо рекомендувати.

В електричних проточних водонагрівачах і електричних бойлерах гаряча вода виробляється автономно, тобто безпосередньо в умивальнику або кухонній мийці. Це дає змогу економити електроенергію, оскільки тепловтрати зведені до мінімуму. Однак важливо підібрати прилад, що відповідає вашим потребам. В одному місці вам може знадобитися більше гарячої води, а в іншому - менше. Крім того, іноді має сенс використовувати більше, а іноді менше енергії для забезпечення гарячою водою. Тому перед покупкою важливо точно знати, скільки гарячої води вам потрібно.

Різниця між бойлером і проточним електричним водонагрівачем

У просторіччі бойлер - це бак для зберігання гарячої води, а електричний бойлер - це бак для зберігання гарячої води з електричним приводом. У такому пристрої певна кількість гарячої води підтримується за потрібної температури - незалежно від того, потрібна вона вам чи ні. Тому використовувати бойлер слід тільки в тих випадках, коли вам дійсно необхідно часто користуватися гарячою водою. Навіть у разі використання невеликого п'ятилітрового бойлера витрати на водопостачання становитимуть близько 800 грн на рік. Якщо використовувати одну з найпопулярніших моделей 2023 року бойлер Atlantic 50 літрів, то витрати на користування зростуть приблизно до 8000 грн на рік або 670 грн на місяць.

Електричні проточні водонагрівачі працюють по-іншому. Вони не мають накопичувального бака і виробляють гарячу воду тільки тоді, коли ви вмикаєте кран. Це дає змогу економити електроенергію, оскільки немає потреби подавати гарячу воду. Однак для отримання гарячої води потрібно більше часу. Що менша потужність водонагрівача миттєвої дії, то більше часу потрібно. Якщо вам часто потрібна велика кількість гарячої води, вибирайте найпотужніший прилад.

Переваги бойлера

 • Гаряча вода в запасі
 • Необхідна енергія
 • Миттєва гаряча вода

Переваги проточного водонагрівача

 • Гаряча вода на вимогу
 • Відсутність витрат на подачу
 • потрібно більше часу для подачі гарячої води

Малі бойлери для невеликих потреб

Для невеликих потреб у гарячій воді пропонуються невеликі водонагрівачі миттєвої дії та невеликі накопичувальні баки. Вони підходять для одного крана. Часто це так звані бойлери для встановлення під раковиною, які непомітно розміщуються під кухонною мийкою або раковиною для рук у гостьовому туалеті. Багато з невеликих водонагрівачів дуже прості в установці, для цього потрібна тільки розетка і, в разі відкритої конструкції, кран низького тиску.

Міні-водонагрівачі проточного типу не підходять для раковини, оскільки там потрібно більше гарячої води, ніж можуть забезпечити ці прилади. Невеликі електричні бойлери об'ємом п'ять або десять літрів - найкраща альтернатива. Вони також подають більш гарячу воду, коли це необхідно, ніж маленькі водонагрівачі миттєвої дії. Ідеально підходить для миття посуду. Альтернативою можуть слугувати кип'ятильники, які одним натисканням кнопки видають до п'яти літрів окропу.

Наприкінці ми опублікуємо відео, в якому спеціаліст розповість про те, як вибрати економний водонагрівач, та як додатково економити електроенергію при використанні бойлера.

 Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации