• send
Металлопрокат со склада и под заказ
АЗОВПРОМСТАЛЬ
Предлагаем лучшие цены на стальной лист
+38 (098) 875-40-48
Азовпромсталь
 • Металлопрокат из Мариуполя

  На складе в Мариуполе постоянно более 2000 тонн металлопродукции. Всегда в наличии сталь 20, 45, 65Г, 10ХСНД, 09Г2С, 40Х, 30ХГСА, их зарубежные аналоги S690QL, S355, A514 и др.
 • Поставки металлопроката под

  Поставим необходимое количество любой марки стали с заданным раскроем за две - три недели.

Мобільний осушувач повітря в промисловості

Мобільний осушувач повітря в промисловості

Спеціальне кліматичне обладнання здатне за відносно короткий термін відновити нормальний показник вологості повітря в досить великому приміщенні. Це особливо важливо для складів, де зберігається продукція здатна псуватися через контакт з надмірною вологістю. Правильно підібране обладнання https://www.osushuvachi.ua/ru/mobilnye-dlya-remonta-i-stroitelstva забезпечить підприємство важливим інструментом у функціонуванні не тільки складу.

Технічна перевага мобільної установки

Завдяки відносно компактним розмірам, кліматичне обладнання може транспортуватися одним або двома людьми на будь-яку відстань. По території підприємства без використання додаткового транспортного засобу. В залежності від виконання, може працювати як від побутового струму у 220 вольтів, так від промислової розетки в 380 в. Серед головних технічних переваг варто виділити:

 1. Обладнання обслуговується силами однієї людини, без специфічних знань.
 2. Установка не потребує складного та тривалого підключення до комунікацій.
 3. Фактично запуск здійснюється однією клавішею, після налаштування.
 4. Забирає зайву вологу у повітрі по всьому приміщенню за короткий час.

Важливо: кліматичне обладнання має додаткові, індивідуальні налаштування. Як тільки вологість повітря в приміщенні знижується до потрібного показника, устаткування автоматично перемикається на режим очікування. Вмикається повторно, тільки якщо вологість в повітрі, за будь-яких причин буде підвищуватися.

Специфіка використання на практиці

Кожна установка має свої технічні та експлуатаційні показники. Обирати потрібно те обладнання, яке технічно може впоратися з приміщенням певної прощі. Краще обирати осушувач повітря з запасом потужності, щоб воно гарантовано спрацьовувало в промислових масштабах. Серед різноманітних сфер застосування, осушувач найчастіше купують для наступних цілей:

 • підтримка нормальної вологості в складському приміщенні;
 • зниження вологи в виробничому крилі заводу, підприємства;
 • перед тим, як провести реставраційні, ремонтні роботи;
 • швидка підготовка приміщень для тимчасового розміщення людей;
 • безпека торгових залів різноманітних магазинів, ТРЦ.

Сучасні промислові установки https://www.osushuvachi.ua/ru/promyshlennye-osushiteli-vozduha здатні працювати без жодних поломок протягом декількох років. Вони потребують тільки своєчасного технічного обслуговування. Підтримки основних агрегатів в чистоті та заміні фільтрувальних елементів.Азовпромсталь

Подписка на новости RSS

Новости металлургии

Все новости

Публикации

Все публикации